Війна РФ проти України

Міноборони рф відмовилося від наступу в Бахмуті, – аналітики ISW

Нещодавно голова ПВК “вагнер” євген пригожин опублікував відео із заявою, що найманці вийдуть з Бахмута до тилових таборів 10 травня. Він пояснив це потребою “зализати рани” та приреченістю на “безглузду загибель”. пригожин також заявив про великі втрати в живій силі, початок контрнаступу ЗСУ та снарядний голод.

Аналітики з американського Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що нещодавні гнівні повідомлення та шантаж пригожина свідчать, що Міністерство оборони рф відмовилося від планів захопити Бахмут.

Таким чином слідує висновок, що росіяни відмовилися від продовження атак у Бахмуті. Натомість вона вирішила зосередитися на обороні, щоб підготуватися до контрнаступу ЗСУ.

ПВК “вагнер” та пригожин поставлені у дуже невигідне становище.

“Відчутний відчай пригожина на відео, один на яких показує трупи нещодавно загиблих бійців “Вагнера”, знаменує собою значний риторичний перегин у його безперервних закликах Міноборони Росії посилити підтримку “Вагнера” у Бахмуті”, – сказано у звіті.

Мабуть у росії вирішили таким обоазом підірвати здатність “вагнерівців” діяти ефективно. Водночас ПВК “Вагнер” не відмовилася від повного захоплення Бахмута, незважаючи на брак боєприпасів. Пригожин не виявив готовності переходити до оборони межі міста.

Нагадаємо, у Мелітополі Запорізької області в окупантів паніка. Мешканці повідомляють про черги окупантів на заправках. Також ми писали, що окупанти з награбованим біжать із Криму, на дорогах пробки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України