Війна РФ проти України

Окупанти хочуть запустити блок №4 на ЗАЕС

Ситуація на ЗАЕС є критичною. Призначений російською владою так званий “генеральний директор” атомної станції Юрій Черничук намагається переконати українських атомників запустити енергоблок №4.

“Оперативний персонал, який завезли з РФ, є абсолютно некомпетентним і не має відповідного досвіду. Незаконно призначений російською владою “генеральний директор” тимчасово окупованої Запорізької АЕС Юрій Черничук умовляє атомників, які відмовилися підписати фейкові контракти з Росатомнером, запустити.

Черничук намагається вийти зі становища, що склалося, і залучити до роботи станції тих українських працівників, які ще раніше відмовилися підписати фейкові контракти з Росатомом і яким було заблоковано доступ на станцію.

Протягом останнього тижня через постійний фізичний та психологічний тиск окупантів близько 30 осіб ліцензованого персоналу ЗАЕС залишили Енергодар. Їм удалося виїхати на підконтрольну уряду України територію.

Нагадаємо, у Головному управлінні України розвідки попередили про нові можливі провокації загарбників. Окупанти заговорили про те, що нібито готується штурм Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) із застосуванням тяжкого озброєння. Вони стверджують, що наприкінці липня у штурмі візьмуть участь невідомі “добровольчі збройні підрозділи України”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України