ЄС|NATO

Польська компанія PGZ розповіла про дохід від продажів, і половина експортних успіхів – це постачання зброї для ЗСУ

Минулого року було укладено контракт на постачання 54 САУ Krab

Джерело: Defence Express

Польська група озброєнь PGZ (Polska Grupa Zbrojeniowa) оприлюднила фінансовий звіт за 2022 рік, в якому зокрема йдеться про доходи від продажів польського оборонного концерну – детально про цифри та минулорічні результати компанії розповідає видання Defence24.pl.

Постріл з САУ Krab, фото ілюстративне
Постріл з САУ Krab, фото ілюстративне

 

Так, відповідно до звітів PGZ, всього за 2022 рік дохід концерну від продажів склав понад 8,35 млрд злотих – або ж орієнтовно 2,1 млрд доларів.

Польська PGZ розповіла про дохід від продажів, і половина експортних успіхів – це постачання зброї для ЗСУ

Інфографіка – PGZ

З них на експорт припадає орієнтовно 17,6% або 1,477 млрд злотих (370 млн доларів) і, як відзначається, це більш ніж удвічі більше, ніж у попередньому 2021 році, коли на експорт припало 690 млн злотих (173 млн доларів).

Польська PGZ розповіла про дохід від продажів, і половина експортних успіхів – це постачання зброї для ЗСУ

З усіх експортних доходів значна частина, а точніше більш як половина або ж 830 млн злотих (208 млн доларів) – припадає на компанію Huta Stalowa Wola, з який 757 млн злотих (189 млн доларів) – це контракт на постачання самохідних артилерійських установок Krab, а також елементів вогневих модулів Regina.

Нагадаємо, вперше про те, що Україна отримала на озброєння три батареї польських САУ AHS Krab стало відомо ще у травні 2022 року. Водночас у червні минулого року стало відомо, що Україна замовила у Польщі одразу 54 одиниці польських самохідних артилерійських установок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України