Авторські статтіТехно

ТОП-5 професій, що провокують онкологію

Ризик складає 20-30%, з цієї причини необхідно переглянути своє тяжіння до певного виду діяльності. Може, не варто з офіціантів переходити на престижного майстра манікюру.

Експерти склали ТОП-5 професій, що провокують онкологію. Було б зручно, якби в оголошенні від роботодавця чесно вказувався оклад рак, від такого бонусу відмовилися б багато. На сьогоднішній день жінки воліють ставати майстрами манікюру, не розуміючи, що прирікають себе на проблеми зі здоров ям. Мінімізувати небезпеку можна, якщо працювати в масці і провести хорошу вентиляцію, так майстер убезпечить себе від шкідливих випарів.

«Офісний планктон» хоч і не престижно, але й не двори підмітати, думали багато людей. Тут і ховається ризик: сидячий спосіб життя негативно впливає на організм. Рекомендовано іноді робити легкий од гімнастику прямо під час роботи.

Перукарі також мають ризик напрацювати рак із-за хімічних препаратів і випарів. Тут на першому місці рак молочної залози і сечового міхура.

Хто не мріє стати стюардесою, здається, ніби це сама романтична професія. Але зміна часових поясів, вплив різних біоритмів і радіація під час польотів призводять до пухлини, які розвиваються в грудях і матці.

Не тільки професія, але й графік можуть стати причиною появи онкології. Не бажано працювати в нічну зміну, так як природою заклалося, що в такий період організм повинен відпочивати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України