ТОП-5 професій, що провокують онкологію

Ризик складає 20-30%, з цієї причини необхідно переглянути своє тяжіння до певного виду діяльності. Може, не варто з офіціантів переходити на престижного майстра манікюру.

Експерти склали ТОП-5 професій, що провокують онкологію. Було б зручно, якби в оголошенні від роботодавця чесно вказувався оклад рак, від такого бонусу відмовилися б багато. На сьогоднішній день жінки воліють ставати майстрами манікюру, не розуміючи, що прирікають себе на проблеми зі здоров ям. Мінімізувати небезпеку можна, якщо працювати в масці і провести хорошу вентиляцію, так майстер убезпечить себе від шкідливих випарів.

«Офісний планктон» хоч і не престижно, але й не двори підмітати, думали багато людей. Тут і ховається ризик: сидячий спосіб життя негативно впливає на організм. Рекомендовано іноді робити легкий од гімнастику прямо під час роботи.

Перукарі також мають ризик напрацювати рак із-за хімічних препаратів і випарів. Тут на першому місці рак молочної залози і сечового міхура.

Хто не мріє стати стюардесою, здається, ніби це сама романтична професія. Але зміна часових поясів, вплив різних біоритмів і радіація під час польотів призводять до пухлини, які розвиваються в грудях і матці.

Не тільки професія, але й графік можуть стати причиною появи онкології. Не бажано працювати в нічну зміну, так як природою заклалося, що в такий період організм повинен відпочивати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh