Оголосили бойкот регіоналівським торговим центрам

У всіх містах України активно проходить акція-бойкот торговельним центрам, які належать регіоналам.

Активісти закликають до такого: “ФЛЕШМОБ: йдемо в цільові торгові центри, набираємо цільових товарів і залишаємо тачки перед касою. Демонструємо свій протест на локаціях. Цільові бренди: Епіцентр, Амстор, Верес, Волошкове поле. Просимо продовжувати в коментарях списки брендів у власності депутатів-регіоналів. Зупинимо насильницьке фінансування!”

Так вони хочуть показати свої права на краще життя в країні, а також звернути увагу, що ціни ростуть вгору, а зарплати залишаються стабільними.

Ще у давньому Римі, рабам давали стільки грошей, щоб вони могли лише прожити. Зараз така ситуація повторюється і в нашій країні. Грошей вистарчає лише на продукти харчування і то в економному режимі, ніхто з простих людей не може собі позволити харчуватися у своє задоволення щодня.

Comments

0 comments

4 коментарі

  1. Наталья

    Я чего-то немного не поняла, данную статью!Интресно, и кто такое придумал? А Вы не подумали, что из выручки от продажи любых товаров, не только данных марок, люди получают зарплаты? С заводов, супермакетов… А кто будет обратно товары раскладывать? Правильно, такие же как и Вы! Уверенна, собственников данных марок, данные действия даже не тронут. А вот, людей, связанных с производством и реализацией, жалко!

  2. Небайдужий

    Ельдорадо, Технополіс

  3. Небайдужий

    Конті Колеснікова

  4. Протухша мережа маркетів “ЕКО”

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh