Ми не туристи, ми – борці за справжню незалежність України

Від сьогодні в приміщенні Київради запроваджуємо жорсткішу дисципліну, аби організовано, з посмішкою на обличчі, зустрічати всі виклики, які кидає нам з вами нелегка революційна боротьба.

Починаємо формувати сотні самоорганізації, десятки самоорганізації, визначати сотників та десятників. І кожна десятка діятиме організовано та підпорядковано. Це організаційні “кущі”, кожен із яких буде виконувати свою функцію, – прокоментував нововведення комендант будівлі КМДА Едуард Леонов.

Свободівець наголосив, що революціонери у цьому приміщенні – всерйоз і надовго, тому виникає чимало побутових питань: постійно допомагати на кухні, медикам, стежити за порядком, чистотою: “Тут залишаються тільки ті, хто готовий стати частиною єдиної дружної організованої команди. Хто не готовий – є місця у Будинку профспілок, колишньому “жовтневому палаці”. Звідти теж вас ніхто не виганяє, але є певні пріоритети, які ми наперед обумовлюємо. Нікому не буде відмовлено в канапці, чаї, медичному забезпеченні. Навпаки, ми дуже раді і заохочуємо всіх. Питання тільки в тому, що на постійне перебування ми беремо тих людей, які готові брати участь у самоорганізації. Тому саме з цього місця ми повинні надіслати певний імпульс організованости для всього Києва. Прошу з розумінням поставитися до того, що базуючись тут, займаючи спальне місце, ви даєте згоду на те, що будете частиною організованої команди. Жодні відмови від роботи в команді не приймаються!”

“Ми не туристи, ми – борці за справжню незалежність України: економічну, соціяльну, політичну, ідеологічну. Будь-які ознаки хаосу сприйматимуться як саботаж і ми будемо просити вас переміститися в инше місце для протесту, бо ми повинні з повагою ставитися до комунального майна, адже всі кияни є співвласниками цього приміщення. Недолуга агонізуюча київська влада намагалася вчиняти якісь провокації. А ми будемо чемні, охайні та організовані”, – підкреслив комендант будівлі КМДА свободівець Едуард Леонов.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. МОЛОДЦЫ,ТАК ДЕРЖАТЬ

  2. Нечего нагло врать! Если бы вы были борцами за независимость Украины, вы бы не лезли в Евросоюз, где диктатура центра похлеще, чем была в СССР!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh