Здоров'я

Огляд цін на консультації приватних лікарів у Києві

Інтернет-портал uagolos.com регулярно дає читачам корисні поради на тему здоров’я. Сьогодні ми вирішили розглянути фінансову сторону питання і розкажемо, які ціни пропонують приватні клініки за консультацію лікарів.

Під час написання статті ми використали дані фінансового гіду з послуг клінік http://www.prostodoctor.com.ua, який займається моніторингом та аналізом цін в медичній галузі. Згідно даних цього сайту вартість послуг залежить від клініки, спеціалізації лікаря, терміну надання послуги. В даній статті ми розглянемо вартість консультації деяких спеціалістів (алерголога, дерматолога, імунолога, невропатолога, отоларинголога, педіатра та хірурга). Станом на вересень 2017 року вартість огляду і консультації лікаря є наступною:

1) Вартість консультації алерголога стартує від 340 грн. Повторна консультація лікаря коштує від 200 грн. Максимальна ціна на послугу складає 600 грн.

2) За первинну консультацію дерматолога прийдеться заплатити мінімум 275 грн, за повторну – від 200 грн. Максимальна вартість огляду складає 720 грн.

3) Первинна консультація імунолога коштує від 380 грн, повторна – від 200 грн. Найдорожча консультація даного спеціаліста обійдеться пацієнтам у 850 грн.

4) Якщо аналізувати послуги такого спеціаліста як невропатолог, то первинна і вторинна консультації стартують від 250 і 200 грн відповідно. Максимальна вартість складає 1000 грн.

5) За послуги отоларинголога на первинній консультації прийдеться заплатити мінімум 250 грн, на повторній – мінімум 110 грн. Максимальне значення ціни складає 1000 грн (консультація ЛОР-спеціаліста на виїзді).

6) Аналіз цін за консультацію педіатра показав, що мінімальна вартість первинної консультації складає 220 грн, повторна – 170 грн. Найдорожча консультація педіатра на дому стартує від 2410 грн.

7) За первинну консультацію хірурга прийдеться заплатити мінімум 220 грн, за наступні – від 100 грн. Максимальне значення даного показника складає 600 грн (так оцінюється консультація дитячого хірурга).

Можна зробити висновок, що повторні консультації у медичних працівників приватних клінік коштують набагато дешевше за первинні. Крім того, різниця між мінімальною та максимальними цінами на консультацію одного і того ж спеціаліста є значними. Тому рекомендуємо аналізувати ціни на послуги лікарів різних приватних клінік. Це допоможе зекономити вам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України