Життя

Які Знаки Зодіаку самі нещасливі в любові

Деякі Знаки Зодіаку власноруч знищують любов, а виною всьому їх характерні особливості. Гороскоп любові допоможе зрозуміти свої помилки у відносинах і зробити висновки. Може, ще не пізно все виправити.

Тема любові і стосунків занадто болюча для деяких представників зодіакального кола. Їх буквально переслідує низка любовних невдач, і відносини руйнуються без видимих на ті причин. Проте астрологи відзначили деяку закономірність, завдяки якій нещасні в любові Знаки Зодіаку можуть виправити своє становище і нарешті знайти особисте щастя і сімейне благополуччя.

Овен

Представники Знаку Овна на початку свого любовного життя набивають чимало гуль, перш ніж їм починає посміхатися удача. Справа в тому, що це самий імпульсивний і нетерплячий Знак Зодіаку. Дії Овнів завжди випереджають думки, тому вони вважаються рекордсменами по вступу в швидкі і недовговічні відносини. Зате з роками до представників стихії Вогню спрямовується удача. Наявність їх великого досвіду та природньої сексуальності підкуповує багатьох.

Телець

В першу чергу Тельці нерозривно пов’язані з фінансовим світом, що часто відокремлює їх від щасливого особистого життя. Їх гальмує не жадібність і жадібність. На жаль, подібні прагнення не користуються популярністю в суспільстві. Ніхто не хоче собі в обранці скупого чоловіка або меркантильну жінку. Однак у випадках, коли представники цього Знака Зодіаку будуть надавати відносини в пріоритет, вони можуть мати успіх в любові.

Близнюки

Згідно з гороскопом, саме в любові представники Знаку Близнюків найчастіше залишаються ні з чим. А адже це єдиний Знак Зодіаку, якому удача посміхається практично скрізь. Але везти скрізь не може. Хоча Близнюки винні в цьому самі, так як не сприймають відносини і любов занадто серйозно. Для них це свого роду гра, яка не варта свічок. Тому в більшості випадків багато з них стають матерями, втрачаючи своє щастя.

Рак

Серйозність намірів, які Раки можуть вилити вже на першому побаченні, часто лякає людей. Даремно витрачати час представники цього Знака не мають наміру. Ракам хочеться скоріше створити сім’ю. Нерідко в гонитві за особистим щастям вони знаходять лише нервові зриви, страждання і нерозділене кохання. Проте якщо їм попадеться людина, яка повністю розділяє їхні інтереси, то удача обов’язково відвідає їх любовний союз.

Лев

Для Лева горить дороговказна зірка по імені Сонце, яка усіма силами сприяє удачі в міжособистісних стосунках. Представники цього Знака вміють любити і бути коханими. У них є хороший досвід — самолюбство, яке не знає кордонів. Леви рідко бувають обділені неоднозначними поглядами і увагою протилежної статі. Однак у світлі таких подій яскраві представники зодіакального кола можуть накликати на себе чиюсь хвору любов, що загрожує серйозними наслідками і сумним досвідом.

Діва

Діви знають толк в коханні, знають собі ціну і розуміють, чого вони варті. Цей Знак Зодіаку можна вважати досить успішним в романтичних стосунках. Однак часто представники цього сузір’я нехтують такою удачею, впадаючи в байдужість і пасивність. Це відлякує партнера навіть незважаючи на високий інтелект і завидні зовнішні дані Дів.

Ваги

Стало бути, ми знайшли везунчика серед зодіакальних представників. Так, безсумнівно, Ваги — еталон краси, гармонії і щастя. Затишно розташувавшись під заступництвом Венери, богині любові і сімейного благополуччя, цей Знак Зодіаку зовсім не обділений любовної удачею. Ваги мають магічний вплив на людей. У стосунках вони лагідні, поступливі і романтичні. Носять свого партнера буквально на руках, постійно засипаючи компліментами, подарунками та увагою. Таких, як Ваги, не кидають.

Скорпіон

Зірки не обділили Скорпіонів привабливістю, сексуальностью і мудрістю. Це досить романтичний і таємничий Знак Зодіаку, загадку якого хочуть розгадати навіть самі пропалені скептики. Однак Скорпіон може зруйнувати все сам, адже за гороскопом народження цей Знак любити пускати пил в очі. А на ділі виступає слабкою, жадібною, образливою і дуже мстивою персоною, від якої хочеться поплисти на всіх вітрилах.

Стрілець

Астрологи сходяться на думці, що Стрільці страшенно щасливі в коханні. За гороскопом любовної сумісності, немає таких зодіакальних представників, з ким би не порозумівся цей Знак Зодіаку. Стрільця може полюбити будь-хто. У них є все: вміння прощати, почуття гумору, романтичність, вірність, помірна ревнощі, самовіддача, чуттєвість і багато іншого. Бажаний Знак буде домагатися чужого серця довго і наполегливо, поки не отримає зустрічних почуттів. А на тлі численних шанувальників у Стрільців завжди є з кого вибрати.

Козеріг

Козероги розділилися на два табори, з яких пальма першості перейшла до представників сильної статі. Саме чоловіки дуже щасливі в коханні, в тій годину як жінки-Козероги часто залишаються з розбитим серцем. Цей Знак всім своїм поглядом показує матеріальну стабільність, цілеспрямованість і незалежність. Це притягує жінок, але, на жаль, відштовхує чоловіків.

Водолій

З точки зору любовного гороскопу, Водолії — найгірші сім’янини. І справа зовсім не в їх характерні особливості — просто представники цього Знака люблять свободу і задихаються під чуйним наглядом, опікою та турботою. Вони з легкістю можуть пережити період тривалої самотності в компанії друзів, шанувальників або фавориток.

Риби

Якщо Риби захочуть, то вони зможуть все, особливо — притягти до себе удачу в любові. Представники цього Знака Зодіаку знають, як подати себе, адже вони відмінно маніпулюють чужими почуттями. Риби виробляють враження безкорисливих, дбайливих і чутливих натур в основному для того, щоб скинути з себе трохи відповідальності. Це грає на руку жінкам-Рибам, але сильно заважає чоловікам-Рибам будувати щасливі і міцні стосунки.

Прийнявши до уваги любовний гороскоп сумісність Знаків Зодіаку, ви зможете підкоригувати свою поведінку в романтичних стосунках. Адже навіть у найбільш провалені ситуаціях є шанс дістати примхливу фортуну собі в допомогу. Ми бажаємо вам нових любовних перемог. Кохайте і будьте коханими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України