Оголошено точну дату проведення Всесвітнього Дня Молоді 2019. Відео

Організатори Всесвітнього Дня Молоді, що має відбутись у Панамі в 2019 році, оголосили точну дату проведення цього заходу: 22-27 січня 2019 р.

У зв’язку із умовами клімату та розміщенням країни у Південній півкулі, зустріч молоді відбудеться у літні місяці цієї країни, щоб уникнути дощового сезону, інформує RomeReports.com.

Як зазначив кардинал Кевін Фаррелл, префект ватиканської дикастерії у справах мирян, сім’ї та життя, «зустріч молоді відбуватиметься в Панамі для усіх країн Центральної Америки». Архидієцезія міста Панами буде місцем проведення зустрічі, однак, за словами кардинала, вона потребуватиме підтримки від усіх країн Центральної Америки.

Приготування до проведення міжнародної зустрічі молоді потребує значної підготовки і планування. Кардинал Фаррелл, який допомагає в організації, тісно співпрацює з місцевою Церквою та урядом Панами.

Станом на 2016 рік населення Панами, за підрахунками ООН, становило близько 4 мільйони людей. Таким чином Панама є найменш населеною країною Центральної Америки.

Відео: ROME REPORTS in English

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh