Лещенко тільки що своєю заявою привів у шок всіх українців

Групою депутатів Верховної Ради буде ініційовано кримінальне розслідування відносно голови Солом’янського суду Людмили Шереметьєвої за зрив роботи суду.

Відповідну заяву буде направлено в Генпрокуратуру і НАБУ, якщо до 19 години неділі вона не виконає свої прямі обов’язки – а саме організувати роботу суду по справі Насирова.

Нам відомо, що в суботу ввечері Солом’слов’янський суд відвідав Ярослав Головачов, очолює Апеляційний суд Києва. І саме це призвело до сьогоднішнього колапсу по справі Насирова: голова Соломескного суду Шереметьєва сказала не виходити на роботу іншого черговому судді, зробивши неможливим розгляд відводу судді по справі Насирова в терміни його перебування під вартою. Таким чином, було зроблено все, щоб в 23 години обрання запобіжного заходу Насирову так і не відбулося – і його відпустили з-під варти.

Як голова суду, Шереметьєва відповідає за організацію його роботи – і вона зобов’язана дати можливість автоматизованій системі визначити іншого чергового суддю на неділю і викликати його на роботу.

Ми також вимагаємо відставки голови Апеляційного суду Києва Головачова, відомого своїми щільними контактами зі «смотрящим» по судах України Олександром Грановським.

Саме ця зв’язка “Шереметьєва – Головачов – Грановський” є реалізатором схеми Банкової з порятунку Насирова від арешту.

Сергій Лещенко

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh