Політика

Лещенко тільки що своєю заявою привів у шок всіх українців

“Официально заявляю” Лещенко только что свим заявления привел в шок все украинцев

Групою депутатів Верховної Ради буде ініційовано кримінальне розслідування відносно голови Солом’янського суду Людмили Шереметьєвої за зрив роботи суду.

Відповідну заяву буде направлено в Генпрокуратуру і НАБУ, якщо до 19 години неділі вона не виконає свої прямі обов’язки – а саме організувати роботу суду по справі Насирова.

Нам відомо, що в суботу ввечері Солом’слов’янський суд відвідав Ярослав Головачов, очолює Апеляційний суд Києва. І саме це призвело до сьогоднішнього колапсу по справі Насирова: голова Соломескного суду Шереметьєва сказала не виходити на роботу іншого черговому судді, зробивши неможливим розгляд відводу судді по справі Насирова в терміни його перебування під вартою. Таким чином, було зроблено все, щоб в 23 години обрання запобіжного заходу Насирову так і не відбулося – і його відпустили з-під варти.

Як голова суду, Шереметьєва відповідає за організацію його роботи – і вона зобов’язана дати можливість автоматизованій системі визначити іншого чергового суддю на неділю і викликати його на роботу.

Ми також вимагаємо відставки голови Апеляційного суду Києва Головачова, відомого своїми щільними контактами зі «смотрящим» по судах України Олександром Грановським.

Саме ця зв’язка “Шереметьєва – Головачов – Грановський” є реалізатором схеми Банкової з порятунку Насирова від арешту.

Сергій Лещенко

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.