Авторські статтіДуховне

«Майбутнє Церкви не залежить від Меджугор’є»,- кардинал Мюллер

Майбутнє Церкви не залежить ані від Меджугор’є, ані від визнаних санктуаріїв типу Фатіма чи Люрд – зазначив префект Конгрегації науки віри, кардинал Герхард Мюллер. Його коментар прозвучав в рамках дискусії навколо об’явлень в Боснії, які не визнав Ватикан.

Дебати на цю тему розпочались заново, коли в лютому Папа Франциск іменував спеціальним посланцем до Меджугор’є Архиєпископа Генріка Госера, місія якого мала виключно душпастирський характер, інформує Deon.pl.

Кардинал Мюллер зазначив агенції «Ansa», що такі місця «допомагають» і можуть докластись до передавання потреби «покути для світу». Але вірою, за його словами, треба жити в щоденному житті, «в сім’ї, на роботі, в парафії».

На питання щодо ролі осіб, які стверджують, що є свідками об’явлень, префект сказав: «Як католик, я повинен сказати, що ми маємо зосереджуватись на Ісусі Христі». «Можливі певні приватні об’явлення, але вони не замінюють єдиного об’явлення Бога в Ісусі Христі», – зазначив кардинал Мюллер.

Варто зазначити, що напередодні приїзду Архиєпископа Госера до Меджугор’є, місцевий єпископ Ратко Періч написав у статті, що т.зв. об’явлення у цьому містечку не є автентичними.

Як нагадують ватиканісти, Папа Франциск не жаліє слів критики на адресу тих людей, які стверджують, що були свідками різних об’явлень. Як він нещодавно сказав, Божа Матір не є «начальницею поштового відділення», що висилає повідомлення. За його словами, концепція «Матері Божої як суперзірки не є католицькою».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.