«Майбутнє Церкви не залежить від Меджугор’є»,- кардинал Мюллер

Майбутнє Церкви не залежить ані від Меджугор’є, ані від визнаних санктуаріїв типу Фатіма чи Люрд – зазначив префект Конгрегації науки віри, кардинал Герхард Мюллер. Його коментар прозвучав в рамках дискусії навколо об’явлень в Боснії, які не визнав Ватикан.

Дебати на цю тему розпочались заново, коли в лютому Папа Франциск іменував спеціальним посланцем до Меджугор’є Архиєпископа Генріка Госера, місія якого мала виключно душпастирський характер, інформує Deon.pl.

Кардинал Мюллер зазначив агенції «Ansa», що такі місця «допомагають» і можуть докластись до передавання потреби «покути для світу». Але вірою, за його словами, треба жити в щоденному житті, «в сім’ї, на роботі, в парафії».

На питання щодо ролі осіб, які стверджують, що є свідками об’явлень, префект сказав: «Як католик, я повинен сказати, що ми маємо зосереджуватись на Ісусі Христі». «Можливі певні приватні об’явлення, але вони не замінюють єдиного об’явлення Бога в Ісусі Христі», – зазначив кардинал Мюллер.

Варто зазначити, що напередодні приїзду Архиєпископа Госера до Меджугор’є, місцевий єпископ Ратко Періч написав у статті, що т.зв. об’явлення у цьому містечку не є автентичними.

Як нагадують ватиканісти, Папа Франциск не жаліє слів критики на адресу тих людей, які стверджують, що були свідками різних об’явлень. Як він нещодавно сказав, Божа Матір не є «начальницею поштового відділення», що висилає повідомлення. За його словами, концепція «Матері Божої як суперзірки не є католицькою».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh