У Львові відбулася зустріч офіцерів повітряного командування «Захід», які повернулися з передової, з учнями середніх та старших класів загальноосвітньої школи міста № 62. До речі, колись у ній був колегіум єзуїтів, де навчався сам Богдан Хмельницький.
Захід пройшов в теплій атмосфері: військові подякували дітям за моральну підтримку, розповіли, як звичайні дитячі малюнки, передані на передову, повертали надію та жагу до життя в самі важкі та майже безнадійні моменти.
Особливо офіцерів вразили не зовсім дитячі запитання на кшталт: «Як ставилося до військових Збройних Сил України місцеве населення», або «Чи є в нас сили відкинути ворога з нашої землі остаточно». Хлопчик років 10-11 запитав: «А чи було страшно на передовій?». Йому відповів майор Василій Півуш, який пройшов дві ротації у зведеному загоні Повітряних Сил, що прикривав Донецький аеропорт у найскладніші часи його оборони, та сам є батьком чотирьох дітей. «Якщо Вам хтось скаже, що на передовій не страшно — він або хворий, або говорить неправду. Але страх буває різним: є панічний страх, який перетворює людину на нікчемність, а є розумний страх — обережність, дана Богом, яка вчасно захистить тебе. Я вірю, що ми зможемо захистити нашу Україну, та вашому поколінню не буде нагоди випробовувати себе на міцність таким чином», — зазначив бойовий офіцер.
До військових на заході приєднались волонтери львівської Книжкової сотні. Дівчата розповіли учням, що збирають книжки не тільки для поранених бійців, а й для їх ровесників: в бібліотеки шкіл і сиротинці сходу. Пропозицію долучитись до благодійної акції діти сприйняли з великим ентузіазмом.
Директор школи Михайло Марциняк подякував запрошеним військовим та волонтерам за долучення до спільної важливої справи патріотичного виховання молоді.
Міністерство оборони України