Авторські статтіНовини

Понад 500 літрів спирту українці намагалися доправити до Росії автівками

Сьогодні вночі на ділянці відповідальності Луганського загону, у ході реалізації отриманої інформації про можливе переміщення підакцизних товарів через державний кордон України, прикордонники у двох випадках виявили вантажі з контрабандним спиртом.

Так, в районі населеного пункту Красна Талівка прикордонники зупинили для перевірки автомобіль «ВАЗ» під керуванням громадянина України. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили  вантаж спирту загальним об’ємом 200 літрів, який українець мав намір незаконним шляхом перевезти до Росії.  В ході подальших перевірочних заходів та проведення бесіди  водій автівки плутався у своїх відповідях та не зміг пояснити походження вантажу.

Крім того було з’ясовано, що чоловік можливо їхав не один, тому для недопущення протиправної діяльності на державному кордоні направлено додатковий прикордонний наряд.  Під час перевірки цієї ділянки  на польовій дорозі за 4 кілометри від н.п. Красна Талівка прикордонники затримали ще одного порушника, який віз 300 л спирту автомобілем такої ж марки.

Виявлений вантаж вилучено та встановленим порядком передано компетентним органам.

Нагадаємо, що учора понад 250 літрів спирту прикордонники Луганського загону вилучили на лінії розмежування. Порушник намагався доправити товар на неконтрольовану територію, оминаючи контрольні пункти в’їзду-виїзду на напрямку н.п. Гірське.

 

Державна прикордонна служба України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України