Новини

Одруження за добу: чи можна розписатися за один день?

Відчуття кохання можуть настільки вразити нас, що ми бажаємо одружитися якомога швидше. Такі випадки досить поширені, тож молоді наречені все частіше задаються питанням, чи можна розписатися за один день. На це питання варто відповісти з усіх сторін, щоб уточнити всі нюанси та питання, що стосуються шлюбу.

Що потрібно для реєстрації шлюбу за добу?

Україна має ряд вимог для того, щоб одруження було зареєстроване. Щоб провести одруження за добу , нареченим потрібно мати всі необхідні документи, а саме:

  1. Паспорти громадян України;
  2. Свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу або довідку про стан речей з ним (якщо є такий);
  3. Довідки про відсутність відсуджень;
  4. Згода батьків (якщо наречені не досягли повноліття);
  5. Довідки про стан здоров’я.

Ці документи мають бути в оригіналі та перекладені на українську мову. Також молодим людям варто звернути увагу на те, що реєстрація шлюбу вимагає сплати деякої суми грошей.

Шлюб за добу у Львові: як зареєструвати шлюб швидко та без проблем

Львів – один з найбільш популярних міст України, де багато пар відзначають свій особливий день – весілля. Якщо ви плануєте одруження і хочете зареєструвати його швидко та без проблем, то варто звернутися до спеціалізованих організацій, які надають послуги з організації шлюбу за добу.

Для того, щоб укласти шлюб за добу в Львові, вам потрібно звернутися до відповідних служб з реєстрації шлюбу, з якими можна зв’язатися через телефон, електронну пошту або сайт. Зазвичай, такі служби пропонують найбільш оптимальні варіанти зареєструвати шлюб у найкоротші терміни.

Перші кроки до шлюбу за добу у Львові

Перш за все, вам потрібно вирішити, який вид шлюбу ви хочете укласти: церковний, цивільний або культурно-мистецький. Після цього ви можете обрати службу, яка надає послуги з реєстрації шлюбу, та подати заявку на реєстрацію шлюбу за добу.

Організатори шлюбу за добу у Львові надають послуги з оформлення документів, вибору локації для весілля, організації транспорту та інші послуги, які можуть знадобитися під час проведення весілля.

Вартість організації шлюбу за добу у Львові залежить від багатьох факторів: виду шлюбу, кількості гостей, локації, терміну та інших параметрів. Відомо, що вартість послуг таких організацій

Як розписатися за один день?

Так, можна. Для того, що відповісти на питання чи можна розписатися за один день потрібно дотримуватися певних умов та прискорених процедур. Реєстрацію шлюбу за добу можна здійснити тільки за наявності документів, описаних вище. Крім того, реєстрація має проводитися у день звернення наречених до РАЦСу.

Деталі процедури розпису за добу

Після отримання погоджень та документів, слід відправитися до реєстратора, де проводяться обряди розпису. Тут Вам необхідно буде заповнити анкету про деталі одруження. У разі коли один з майбутніх наречених є іноземцем, йому необхідно буде пред’явити документи, які підтверджують його статус вільного шлюбу відповідно до законодавства його країни.

Далі необхідно буде звернутися до консульської установи країни, громадянином якої є іноземний наречений, для отримання документів, необхідних для реєстрації шлюбу. При цьому потрібно враховувати те, що реєстрація шлюбу з іноземцем вимагає часу на оформлення всіх необхідних документів. Тому, якщо Ви плануєте одружитися за добу, важливо попередньо узгодити все з реєстратором та консульською установою.

Підсумок

Хоча одруження за добу є складним і тривожним процесом, воно все ж можливе в Україні. Важливо заздалегідь узгодити деталі процедури з реєстратором та консульською установою. Також слід враховувати те, що цей варіант не є оптимальним, оскільки потребує певних зусиль та фінансових витрат.

У будь-якому випадку, одруження є серйозним кроком, який потребує ретельного підходу та попередньої підготовки. Якщо ви плануєте одружитися, важливо визначити свої пріоритети та діяти з розумінням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України