Авторські статті

Одне з завдань ВО “Майдан” – полювання на українських корупціонерів

Один із пунктів плану дій ВО “Майдан” є “підготовка до великих антикорупційних розслідувань по відношенню до уряду Азарова, адміністрації президента і всієї української влади”, заявив голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк зі сцени Майдану в неділю, 5 січня.


“Ми оголошували, що полюємо на українських корупціонерів. І цей процес повинен закінчитись тим, що вкрадені мільярдні кошти ми повинні знайти за кордоном і повернути їх назад в український бюджет”, – наголосив він.

За словами Арсенія Яценюка, зараз країні допомагає закордонне українство: “Багато пікетів проходить по країнах світу біля офісів, квартир і будинків членів Партії регіонів, тих, які живуть в Україні, крадуть в Україні, а їхні сім’ї на вкрадені гроші живуть в Відні, в Лондоні і в інших країнах”.

“Наше з вами завдання – іти крок за кроком по виконанню плану дій, який був затверджений нашим Майданом”, – додав Арсеній Яценюк.

За його словами, Майдан “дав зрозуміти українській владі, що люди не бояться: “Майдан дав зрозуміти, що вертикаль влади Віктора Януковича не така сильна, як була рік чи два тому. Вона тріснула після того, коли Янукович фактично почав здавати своїх: Попова, начальника київської міліції. Він, із одного боку, виконавець, але з іншого – його виклик до прокуратури є дуже знаковий для всієї української міліції, яка знає, що одна справа виконувати незаконний наказ, а інша справа – потім за ці незаконні накази іти до прокуратури й давати свідчення”.

“Навіть якщо цей генеральний прокурор сховає свідчення, то новий генпрокурор їх знайде, і ці люди будуть притягнуті до кримінальної відповідальності новою владою, новим прокурором і новим незалежним українським судом. Це не вендета з нашого боку. Ми не хочемо мстити, ми вищі цього. Але ми вимагаємо, щоб у країні виконувався закон. Ми вимагаємо справедливості і щоб будь-хто, хто б не був у владі, знав – за злочин є покарання. Це є базовий принцип демократичної країни”, – сказав Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.