Економіка

Один з найбільших виробників труб у Європі відкриє промисловий майданчик на заході Україні

Компанія «Сентравіс», один із найбільших у Європі виробників та постачальників нержавіючих труб, працює над відкриттям ще одного промислового майданчика, який буде розташований неподалік до західного кордону України.

Про це заявив директор із виробництва компанії Андрій Красюк.

Нове підприємство спеціалізуватиметься на інструментальних трубах автомобільної промисловості. Там планується запустити виробництво обсягом приблизно 25% від того, що до війни виробляли в холодному цеху на основних потужностях.

Компанія вже взяла у довгострокову оренду цех та перевезла частину обладнання з Нікополя.

«Наше рішення продиктоване не лише війною, а й бажанням бути ближчими до наших західних замовників. Багато хто з них виконує аудит виробництв. Плюс питання логістики – термін та вартість доставки відіграють важливу роль», – зазначив директор компанії.

Перші труби на обробку планують видати вже у січні 2023 року. Спочатку нове виробництво залежатиме від гарячих потужностей у Нікополі – з порожньої штанги виготовлятимуть трубу-заготовку. У майбутньому планується задіяти постачальників труб-заготовок із Європи та Індії.

«Незважаючи на всі обставини, ми працюємо, будуємо плани та дивимось у майбутнє. Віримо у нашу перемогу, чекаємо наших захисників додому живими та неушкодженими та хочемо якнайшвидше зосередитися на звичайних життєвих питаннях мирного часу», – резюмує Андрій Красюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України