Авторські статтіЗдоров'я

Очищення легенів і організму давньо-індійським методом

очищуємо легені
очищуємо легені

У медичних працях давньо-індійських лікарів є особлива методика очищення організму.

Базується вона на тому, що травлення починається вже в порожнині рота. В порожнині рота у людини розташовано багато залоз. Це слинні залози, підщелепні залози, під’язикові і привушні залози. Одна з особливостей роботи слинних залоз складається з виділення продуктів обміну речовин, що містяться в крові.

Слина має лужну реакцію. При смоктанні або жуванні кількість крові, що протікає через слинні залози, виростає в шість разів. Відбувається самобутня прогонка всієї енергії людини, і її тонких тіл. До тонких тіл відносяться ефірне, астральне, ментальне, при цьому п’ять позитивних енергій спрямовуються вгору, а п’ять негативних вниз. Також і прогонка всієї крові проходить через цей особливий фільтр, відповідно і їх очищення.

Якщо нижчеописану процедуру робити систематично, при цьому вдихати повітря через ніс, то масло починає очищати легені, а також і всмоктується в кров.

В цьому випадку, можна вилікуватися від радикуліту, менінгіту, фронтити, фарингіту, хронічних захворювань шлунка та паралічу, ще від багатьох інших захворювань, крім цього ще і продовжити своє життя до 160 років.

Організм людини так влаштований, що від великої кількості нечистот він намагається позбутися, саме через верхні дихальні шляхи – рот, очі, язик, ніс, вуха, а головне через легені. Ті хто практикував голодування, добре знає, що про зміст бруду в організмі першим нам показує язик. У випадку, коли у вас з’явилося відчуття, що ваш організм вже чистий, то можна зайнятися очищенням легенів.

Для цього вам треба взяти одну столову ложку масла в рот, зауважте смоктати його в цей раз не потрібно, а почати контролювати процес дихання.

Схема очищення легенів:

  1. Вдих робимо через ніс, при цьому рот повинен бути закритий.
  2. Затримуємо дихання, в цей самий момент масло потрапляє у кров, при цьому вбирає в себе токсини, виводячи з клітин патогенну мікрофлору, яка, вражаючи організм людини, скорочує йому життя. Це можуть бути і солі і інші зовсім непотрібні для організму речовини.
  3. Видих робимо тільки через відкритий рот, для цього слід уникати витікання масла через рот, голову треба підняти.

Весь процес повторюється точно в такій же послідовності протягом 24 хвилин.

Зітхання здійснюємо через ніс плавно і повільно протягом 7секунд, після відбувається затримка дихання яка триває 5 секунд, далі плавний і повільний видих через рот який триває 10 секунд. Здійснюючи вдихання повітря через ніс, а видихаючи через рот тим самим відбувається природна і мимовільна очищення.

  • вдих через ніс — 7секунд
  • затримка дихання — 5 секунд
  • видих через рот — 10 секунд

Для того щоб посилити очищаючий ефект подумки повторюйте під час видиху через рот протягом 12 хвилин таке твердження: «Легені очищаються, очищаються, очищаються». По закінченні чищення легень масло виплюнути.

Фактори, що впливають на забруднення легень та наслідки забруднення

Щоб підтримати життєвий тонус на високому рівні, дану процедуру добре проводити вранці натщесерце. При веденні правильного і здорового способу життя, додаткове очищення легенів істотно продовжує життя, так як при здорових легенях благоденствує і їх господар. Повітря, споживане нашими легенями, це символ розуму, так що при здорових легенів людина більш плідно думає і розмірковує при цьому настрій у нього більш оптимістичне. Людина з хворими легенями навпаки, песиміст, все бачить в чорному кольорі, помічає тільки невдачі і розчарування.

Легені не тільки відповідають за наше диханням, але від них залежить і здоров’я нашої шкіри і волосся. Дійсно тільки у здорових людей на шкірі здоровий рум’янець і свіжий вигляд, а волосся еластичне і блискуче. На легких дуже негативно відбивається смуток, печаль і туга. Туга і печаль може стати причиною туберкульозу легенів. Смуток, особливо для православних людей вважається одним із смертних гріхів, а на легені створює  абсолютно згубний вплив.

У великих промислових містах наші легені особливо сильно піддаються шкідливим впливам, і не приведи Господи їм захворіти, адже тоді порушаться всі функції нашого організму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України