Новини

Доктор Комаровський про дитяче харчування: покупне або домашнє — що вибрати?

Доктор Комаровский о детском питании: покупное или домашнее — что выбрать?

Відомий український педіатр Євген Комаровський дає батькам корисні поради не тільки щодо хвороб та їх лікування, і з харчування дітей.

Цього разу на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram доктор написавши про те, який вид прикорму варто вибрати батькам – приготоване самостійно вдома або якісне покупне харчування.

Комаровський відзначає, що зараз увесь цивілізований світ всіма способами намагається домогтися у суспільства розуміння того, що мама не зобов’язана стояти весь час на кухні і готувати. Вона має повне право на вільний час, який зможе приділити собі, чоловікові і дитині. З цієї точки зору, звичайно ж, готове харчування виграє.

Дитину, звичайно ж, можна годувати і якісним банковим харчуванням і приготувавши їжу самої в домашніх умовах. Це однозначно можна робити і так, і так, і дитині все одно, якщо використовуються якісні продукти. Алн, інтереси сім’ї – це однозначно баночка, тобто батько зацікавлений в тому, щоб заробити на баночку, і тоді мама приділить цей час тату“, – пише педіатр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України