Життя

Очима чоловіка…

На питання про чоловіків іноді простіше відповісти, представивши собі чоловіком, що я і пропоную зараз зробити…

Глазами мужчины…

Дівчатка, на питання про чоловіків іноді простіше відповісти, представивши себе чоловіком, що я і пропоную зараз зробити.

Нас усіх цікавить, яка вона — та, яка чіпляє, викрадачка чоловічих сердець, яка вабить до себе своєю присутністю … Мова зараз піде не про плавність, м’яку якість, жіночу силу в значенні тієї енергії, яку ми збираємо внизу живота. Мова піде про жінку, шаблон поведінки якої сильно відрізняється від уявлення «хорошості». І в цьому вона вражаюче гарна!

Але перш, ніж зробити висновки про неї, давайте подивимося на все очима чоловіка.

Отже, уявіть собі чоловіком. Ви звикли до жіночої уваги і безпомилково відчуваєте, коли жіноча сексуальність заснована на впевненості в собі, а коли — на залежності. І у більшості жінок, що зустрічаються вам за життя, вся лінія поведінки випливає із залежності.

Та ви вже знаєте, що варто робити, говорити, щоб підживити її залежність, щоб посилити її, щоб ця жінка дуже швидко стала вашою.

І тут з’являється вона, яка не говорити ні слова «як треба себе вести або говорити з нею і т. д.».

«Це я такий непомітний? Втрачаю вправність?» — думаєте ви. На її тлі всі інші ще більше «впали» в ваших очах.

А вона самодостатня, свавільна, робить, що хоче. І якщо вона дивиться на вас, то тільки тому, що сама так хотіла, і ви тут зовсім не при чому з усіма своїми зусиллями в цьому напрямку. Вона непередбачувана, з нею не «прокочують» всі ваші звичайні фішки. Хоч вона і коректна, жіночна, делікатна, їй ніби відверто плювати на ваші почуття, тому що вона у себе на першому місці. Як здивувати таку? Як звернути на себе увагу? Як заволодіти нею? Мозок ще змушений попрацювати над цим завданням

Вона — як вітер: зараз вона поруч, потім абсолютно спонтанно зникає на кілька днів, не бере трубку і не вважає за потрібне звітувати.

Вона не відчуває свою залежність від вас, не боїться бути кинутою, їй просто все одно! І це відкриття для вас, що таке взагалі можливо. З нею треба думати, що говориш, бо в будь-який момент вона може піти назавжди. І якщо вона піде, ви зрозумієте, що це вона пішла не до когось, а конкретно від вас пішла.

Вона вважає себе подарунком долі, схоже, вона сильно пишається собою, і вона не «з’їсть» навіть одне зневажливе слово, на відміну від безлічі жінок, які стерплять навіть більше, що ви були з ними поруч.

Вона не дає нічого, поки не отримає те, що їй потрібно і скільки їй потрібно (мова про увагу, турботу, повагу тощо). Вона розраховує і мислить тверезо. Вона не боїться залишитися без чоловіка. Завжди робить вибір на користь власної гідності. Вона не говорить, як треба робити і що. Вона буквально показує своїм байдужістю, і з чого їй бути небайдужою: хіба ви щось вже нікого заради неї?! Вона ніколи не віддає більше, ніж отримує. Вона не збирається їсти з ваших рук, поки ви не завоюєте її, і це ви теж починаєте розуміти. Вона сама по собі.

Вона весь час задає ребуси: як тільки їй щось не сподобалося, вона зникає, і вам доводитися шукати причину в собі — що ви зробили не так. Вона ні краплі не намагається догодити вам. Вона абсолютно неслухняна. Вона не говорить про почуттях і відносинах. Вона ніби взагалі ніколи не злитися, вам ніяк не вдається вивести її на негативне ставлення до себе, їй ніби все одно.

Вона нічим не жертвує заради чоловіка, ставить на перше місце задоволення своїх потреб. Вона ніколи не відмовляється від власних інтересів. Вона не скасує із-за вас свої плани.

Вона не змагається з іншими жінками — настільки вона впевнена в собі. Вона не вішається на вас і не намагається будь-яким шляхом прив’язати вас до себе, і вона нічого не вимагає — яка ж це рідкість! Вона говорити з вами на єдино зрозумілій чоловікам мові — мовою вчинків.

Вона завжди ставити власну гідність вище всього іншого і не потерпить неповаги до себе.

Вона ні в чому не обмежує вас. Поруч з нею стільки простору, що, здавалось б, ви завжди вільні, і можна піти в будь-який момент, але від неї — щось не хочеться…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.