Життя

11 причин, чому люди не бояться самотності, а бояться нових відносин

11 причин, почему люди не боятся одиночества, а боятся новых отношений

Вважається, що людина панічно боїться самотності. Багато продовжують терпіти образи і насильства просто тому, що їх лякає можливість залишитися без підтримки або присутності іншої людини. Це думка про смерть на самоті, коли ніхто не зможе подбати. Така тенденція сприяє бажанню знайти постійного партнера, відмовитися від взаємин з іншими людьми. Іншими словами, в сталості багато бачать панацею від самотності.

Але, одночасно з цим, люди в меншій мірі боятися самотності, ніж нових відносин.

Чому так відбувається? Існує безліч причин такої поведінки:

• Побоювання виглядати незграбним, вразливим на побаченнях;

• Після отриманої травми від попередніх стосунків немає бажання знову повторювати цей гіркий досвід, наступати на ті ж граблі;

• Прагнення відгородитися від можливих невдач і помилок. Тут самі приймаємо рішенням взагалі припинити всякі спроби знайомств;

• Ступором для пошуку партнера є побоювання того, що він неминуче розіб’є серце;

• Не раціональним здається трата часу на людей, які згодом стануть лише швидкоплинними моментами, не залишать у спогадах і сліду, будуть марними;

• Боязнь отримати негативну відповідь від потенційного партнера. Виснажлива очікування відповіді і невизначеності відштовхує людей;

• Багато хто вважає, що достатньо любити себе і шукають розраду в цій думці;

• Найбільше лякають не самі відносини, а процес їх створення.

Тепер потрібно розглянути причини відмови від відносин, які обумовлені реальними страхами.

Це побоювання зіткнутися з проблемами у повсякденному житті.

Я не боюся спати один, я боюся спати не з тією людиною

Людину не лякає думка про те, що він лягає спати на самоті, значно страшніше перспектива того, що поруч виявиться не та людина. Це доводить буквально до нестями. Адже близькість, про яку згодом залишиться жаль, з часом стануть важким тягарем. З іншого боку, такі відносини дадуть можливість самоствердитися людині, яка на це не заслуговує.

Я не боюся снідати, обідати, вечеряти в поодинці, я боюся не цікавого співрозмовника

Кожна людина ідентифікує себе як ерудованого, цікавого співрозмовника, здатного підтримувати бесіду з визнаними інтелектуальними гігантами. У той ж час, людина, що сидить зі мною за одним столом, може говорити без перестанку, але спілкуватися з ним буде зовсім нестерпно. При цьому є 100-відсоткова впевненість, що ноутбук і цікава книга допоможуть з користю, захоплююче провести час.

Страх перед невиразним, блідим сексом

Не страшно отримати небажані наслідки від близьких відносин (наприклад, герпес) страшно не отримувати задоволення від сексу. Причому справа тут не тільки в 0ргазмs (в цьому допоможуть різні пристосування з спеціалізованих магазинів), а у відсутності духовного контакту, енергетичного підживлення. Також відштовхує від відносин думка про те, що партнер виявиться збоченцем.

Я не боюся пустити когось в ліжко, я боюся, що він так залишиться незнайомцем

Нехай ліжко залишається особистим простором, куди немає доступу незнайомцям. Краще залишатися одним, ніж пускати в ліжко сторонню людину, яка не викликає ніяких почуттів і емоцій. Тим більше, що абсолютно не вистачає часу для пошуку партнера на одну ніч і зовсім не хочеться напружуватися вранці. Придумуючи ввічливі, загальні фрази для прощання.

Я не боюся отримувати повідомлення, я боюся очікування того єдиного…

Коли починаються нові відносини, стає нестерпним очікування повідомлень. Гра в кошки-мишки на першому етапі дуже вимотує, змушує нервувати і забирає багато часу. Також лякає відчуття того, що відносини більше не цікаві, бажання якомога швидше їх припинити, пошук можливості делікатно вирішити проблему.

Я не боюся витрачати гроші, я боюся витрачати час

Немає жалю про витрачених на побаченні гроші, є досада про безцільно втрачений час, адже це безцінний ресурс. Його не так вже багато і не хочеться витрачати його на порожні побачення, які закінчаться нічим. Краще витратити час з користю.

Я не боюсь бути самим собою, я боюся бути з тим, хто змушує мене бути іншою людиною

Якщо чоловік один, він не соромиться самовиражатися, бути сумним, веселим, сумним, усміхненим, відпускати саркастичні жарти тощо. Лякає думка, що друга половина не буде сприймати людину такою, якою вона є і спробує його змінити. Є страх того, що не «я» буду мати другу половину, а друга половина буде мати «мене».

Я не боюся бути один або одна, я боюся, що обранець, обраниця не буде тим чи тим єдиним

Краще приємно проводити час, ходити на вечірки і весілля друзів, ніж мучитися сумнівами, що людина поруч не та єдина. Краще бути одному, одній, ніж давати помилкову надію рідним людям.

Я не боюся пожертвувати дружбою, я боюся пожертвувати нею заради негідної людини

Мало хто готовий відмовитися від друзів або подруг заради швидкоплинних відносин. Також немає бажання шукати компроміс між близькими людьми і людиною, з яким доведеться розлучитися в найближчому майбутньому. Люди готові проводити весь свій вільний час тільки з тими, хто стане одночасно хорошим другом і чудовим коханцем.

Я не боюся бути холодним, я боюся бути вразливим

Краще залишатися самотнім і холодним, ніж постійно відчувати біль від невдалих відносин. І з цим не можна не погодитися. З іншого боку — рекомендують бути відкритим для нових стосунків і кохання. Але хіба це не схоже на мазохізм?

Я не боюся самотності, я боюся порожнечі у відносинах

Напевно, найстрашніше у відносинах відчуття порожнечі і самотності. Це набагато жахливіше, ніж залишатися одному. Тут краще присвятити час собі та друзям, ніж людині, яка буде наповнювати життя порожнечею і розчаруванням.

В такому разі відносини відправляють в глибокий нокаут і є джерелом нещасть.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.