Обстановка в зоні АТО станом на ранок 31.01.2015

Оперативні дані групи «Інформаційний Опір».
Найбільш складна ситуація в зоні конфлікту на Донбасі зберігається на Дебальцевському плацдармі. У район Єнакієве – Вуглегірськ російсько-терористичні війська продовжують перекидати підкріплення для своєї тактичної групи, яка веде запеклі бої як у самому Вуглегірську, так і південніше від нього. Відзначено проходження в даний район конвою постачання через Єнакієве (до 15 одиниць критого вантажного транспорту, у супроводі бронегрупи з 3 БМП-2).

Також зафіксовано перекидання через н.п.Красний Луч в даний район чергової партії бронетехніки противника (8 танків і 14 одиниць БМП і БТР).
Дії тактичної групи терористів, що діє в районі Вуглегірська, підтримує артилерійська група (25 од. ствольної артилерії і 8 установок РСЗВ). Крім того, підтримку здійснюють артилерійські підрозділи бойовиків, що діють з околиць Макіївки і Єнакієвого.
На лівому фланзі, в районі н.п.Чернухіно і Новогригорівка, також відзначається активізація сил терористів. У даному районі діє тактична група російсько-терористичних військ, що включає доукомплектовані підрозділи, які раніше брали участі в боях в районі Троїцького і Санжарівка (всього до 350 чол., 12 танків і близько 25 ББМ – головним чином БМП-2 і БТР-80). Дана тактична група діє на досить вузькій ділянці вздовж траси Алчевськ-Дебальцеве, прагнучи завдати сконцентрований удар по позиціях українських військ. Дії тактичної групи підтримує артилерія з позицій південний захід н.п.Брянка, яка намагається також вести вогневий контроль траси М03 – Е40.
Відзначається зосередження російсько-терористичних військ ще на одній ділянці плацдарму – в районі н.п.Фащіївка і Нікішине. У даному районі діє формування противника, що складається в основному з т.зв. «Козаків» (всього до 600 чол., При декількох мінометних батареях і до 15 ББМ). Формування розтягнуто по обидва боки траси на Красний Луч дрібними підрозділами по 15-20 чоловік і «зображує» фронтальний наступ на плацдарм.
Бойовики з т.зв. «Козацьких» формувань, раніше зазнали серйозних втрат на Дебальцевському плацдармі, висловлюють крайнє невдоволення російським командуванням. Зокрема, терористи звинувачують командували «операцією» російських офіцерів у тому, що ті погнали загони бойовиків на штурм позицій українських військ без належної підтримки артилерії і бронетехніки, «на забій». В результаті багато підрозділів терористів були розбиті (наприклад, при штурмі з загону «козаків» з Антрацита в 80 чол. На вихідні позиції повернувся 21 бойовик), повідомляє Dmitry Tymchuk

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

One comment

  1. Avatar
    с центра Украины

    [пі-пі-пі] знали о такой мощной российской технике. Западные аналитики, ссылаясь на разведку, давно писали о предполагаемом исходе.Почему не отвели войска? Угробили сотни наших мальчишек, мирное население, а результат -сдадут и Дебальцево и всё остальное. За деньги что ли сдают? Или какое объяснение?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh