Авторські статті

Новий король роздав жителям Саудівської Аравії 30 мільярдів доларів

Король Саудівської Аравії Салман бін Абдульазіз на честь свого приходу до влади розпорядився про виплату грошової винагороди держслужбовцям, пенсіонерам та учням у розмірі двомісячної виплати на загальну суму 30 мільярдів доларів.

Так, король Саудівської Аравії Салман бін Абдульазіз розпорядився про винагороду для держслужбовців, пенсіонерів та учнів в розмірі двомісячної виплати, прощення 500 тисячам цивільних ув’язнених грошових штрафів до 500 тисяч саудівських ріалів (приблизно 133 тисяч доларів), а також вигнання іноземних ув’язнених з країни, з подальшою забороною на в’їзд до королівства, передає Oxu.Az з посиланням на Агентство Анадолу.

Цим же указом короля виділено 20 мільярдів доларів на будівництво нових споруд по забезпеченню населення електрикою і питною водою.

Салман бін Абдульазіз виділив всім літературним клубам, зареєстрованим в країні, а також клубам суперліги футбольного чемпіонату Саудівської Аравії по 10 мільйонів ріалів, командам першої ліги – по 5 мільйонів ріалів, а всім іншим клубам – по 2 мільйони саудівських ріалів.

Салман бін Абдульазіз, який виділив винагороду в розмірі двомісячної виплати також всім категоріям громадян, які отримують соціальні допомоги та громадянам з обмеженими можливостями, наказав Міністерству соціального захисту виділити зареєстрованим благодійним фондам 2000000000 ріалів, Асоціації кооперативів солідарності – 200 мільйонів ріалів, а всім зареєстрованим об’єднанням профспілок – по 10 мільйонів ріалів.

У своєму акаунті в Твіттері новий король Саудівської Аравії написав повідомлення, в якому попросив у Аллаха допомоги для служіння релігії і батьківщині. Він також підкреслив, що ніяка винагорода не віддасть належне за послуги його народу, повідомляє www.oxu.az

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Королевский подарок всему народу.
    А наши могут только жрать ротом и попом.
    А Мистер ПУ – самый богатый человек планеты и все ему мало….
    [пі-пі-пі] пусть подавится своей войной и нашим Крымом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.