Авторські статті

Обстановка на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

   Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

Учора незаконні збройні формування здійснили обстріл блокпосту «Золоте», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Вогонь вівся зі стрілецької зброї. Ніхто з українських військових не постраждав. Також терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 7 БПЛА.
У контрольному пункті «Курахове» прикордонники виявили підроблену перепустку. Документ намагалася використати громадянка України, жителька Донецької області. Наразі її передали співробітникам МВС для встановлення обставин правопорушення.
Вздовж лінії розмежування прикордонні наряди затримали більше 11 транспортних засобів з вантажами. Автомобілями перевозили продукти харчування та товари народного споживання вартістю близько 200 тисяч гривень без належних документів. Крім того автівки намагались об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляхах. Їх передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Прес-центр Держприкордонслужби

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України