Новини

Обрізання крайньої плоті (циркумцизія)

Що собою представляє процедура

Обрізання крайньої плоті або циркумцизія за науковою термінологією – це процедура з часткового чи повного видалення складки шкіри навколо статевого члена. Крайня плоть має функцію захисту голівки пеніса від переохолодження та механічного подразнення. Але у деяких випадках вона стає причиною негативних ефектів – на ній накопичуються бактерії, також крайня плоть пришвидшує чоловічий оргазм.

Коли варто виконувати обрізання

Циркумцизію крайньої плоті пеніса виконують через низку причин різного характеру. Вони можуть бути соціальними, естетичними або медичними. Можна виділити наступні фактори:

 • переконання людини у тому, що видалення крайньої плоті є обов’язковим (наприклад, в іудеїв обрізання проводять усім без винятку хлопчикам за релігійними переконаннями);
 • естетична привабливість – існує думка, що обрізаний статевий член більш привабливий для жінок;
 • покращення відкриття голівки пеніса;
 • покращення ерекції;
 • позбавлення від передчасного сім’явиверження;
 • сильне звуження крайньої плоті, що не дає нормально сходити до туалету, заважає повноцінній інтимній близькості.

Також крайня плоть може ставати місцем накопичення бактерій, розвитку запальних процесів, тому позбавлення від неї значно спрощує гігієну статевого члена. Але здебільшого до циркумізації вдаються через медичні причини, коли крайня плоть не дозволяє повністю відкрити голівку або призводить до передчасної еякуляції.

Як проводять оперативне втручання

Обрізання крайньої плоті статевого члена в сучасних умовах можна виконати швидко та без дискомфорту для чоловіка. На проведення усіх діагностичних обстежень та самої операції знадобиться не більше 30 хвилин. Процедура включає наступні етапи:

 1.       місцеве знеболення крайньої плоті;
 2.       максимальне натягування крайньої плоті на голівку пеніса;
 3.       локалізація ділянок, які потребують видалення;
 4.       перев’язка судин та відсіченнянеобхідної кількості тканини;
 5.      формування нової вуздечки статевого члена;
 6.       накладання на рану антисептичної пов’язки.

Грамотне оперативне втручання дозволяє чоловікові швидко повернутись до повноцінного життя, насолоджуватись якісним сексом без перешкод.

Як проходить відновлювальний процес

Після проведення обрізання крайньої плоті пацієнт може повернутись додому у той же день. Однак потрібно носити антисептичну пов’язку протягом десяти днів, щодня змінювати її. Реабілітаційний період триває 2-3 тижні, під час нього потрібно утриматись від інтимної близькості, купання у басейнах, тяжких фізичних навантажень, носіння тісної нижньої білизни.

Джерело: сайт bilyak.com.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України