Новини з Австрії

Низький циклон Birgit принесе до Австрії снігопади

Циклон низького тиску Birgit принесе з Італії до Австрії сніг. Протягом найближчих кількох днів він може піти навіть на низьких висотах. Також стане холодно.

а даними Центрального інституту метеорології та геодинаміки, у суботу в Австрії невеликий сніг пройде лише на півночі та заході. Однак у другій половині дня снігопад ставатиме все сильнішим і сильнішим. У Каринтії, Штирії та Бургенланді також частіше йтиме дощ чи сніг. Навіть у Відні та Нижній Австрії очікується снігопад, але він може розпочатися не раніше вечора неділі. На заході лінія снігу буде на низьких висотах з початку суботи, на півдні вона знижуватиметься лише протягом дня.

Експерт UBIMET Брандес: «Згідно з поточним прогнозом, в Альпах очікується від 10 до 15 сантиметрів свіжого снігу, дещо менше на заході — близько п’яти сантиметрів у долинах Рейну, Інна, а також на півдні в районі Клагенфурту. На північ від Альп, а отже, і вздовж Дунаю, очікується близько п’яти сантиметрів свіжого снігу, і навіть на сході, включаючи Відень, можливе випадання близько п’яти сантиметрів свіжого снігу, а в західних районах столиці — до десяти сантиметрів. Найглибша зима має настати у Віденському лісі, де анонсується від 10 до 20 сантиметрів свіжого снігу».

Температура наступного понеділка також різко впаде. Зранку буде від -7 до -2 градусів. У Східному Тіроле температура може опускатися навіть до -11 градусів. Особливо холодними будуть ночі у понеділок та вівторок, переважно від -5 до -15 градусів. У деяких альпійських полонинах можливі навіть -20 градусів. На сході утримається найсприятливіша погода з температурою до -4 градусів. У багатьох місцях сніг ще може випасти і на початку наступного тижня.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/HANS KLAUS TECHT (Archivbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України