Авторські статті

Юлія Тимошенко очолила антирейтинг керівників фракцій

Юлія Тимошенко очолила антирейтинг керівників фракцій, які менше всього брали участь у голосуванні в парламенті явились в місті у. Про це свідчить дослідження громадської організації «Комітет виборців України». За місяць Тимошенко взяла участь лише в 1% голосувань. Лідер «Батьківщини» лише 7 разів вирішила натиснути на кнопку для голосувань.

Коментуючи інформацію, український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що Тимошенко свідомо вибирає тактику бездіяльності, щоб не давати приводу критикувати свою «діяльність». Це бездіяльність викликано популізмом. Зате Тимошенко буде критикувати тих, хто щось робить і голосує. На думку технологів Тимошенко той, хто завжди критикує – сам залишається поза критикою. Така фальшива позиція вже принесла успіх Анатолію Гриценку в тому числі, який є електоральним конкурентом Тимошенко, що викликає роздратованість.

Павло Нусс зазначає, що до Тимошенко особисто багато претензій, одна з яких є основною: з такими результатами парламентської «роботи» як лідер цілої фракції, Тимошенко має бути соромно навіть фантазувати про найвищому державному пості – глави держави. На думку аналітика, Тимошенко потрібно менше мріяти, а для початку хоча б зайнятися своїм парламентським графіком або не заважати працювати тим, для кого відповідальність і Україна – не порожні слова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Что бы делали гнуссы, если бы не было Тимошенко -просто померли с голода! И всегда находится представитель власти, который за пасквили про Тимошенко платит и не мало!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.