В Україні надалі популярні лінійки на останньому дзвонику

Відлунали останні дзвінки по всій країні, які не обійшлися без вже усталеною традицією лінійки в школі. Найцікавіше, що в Європі і США нічого не відомо про традиції урочистих лінійок на початку і в кінці навчального року, коли дітей вибудовують на відкритому майданчику під палючим сонцем. Раптом і у Заходу є така традиція і у них теж падають в непритомність від спеки школярі? Про це у своєму блозі пише український журналіст Денис Казанський.

Він зазначає, що сьогодні у всіх новинних стрічках «сенсація» – школяр впав у непритомність в Івано-Франківській області під час виступу президента Порошенко. Блогер пише, що дивно, чому всі так збудилися. У нас, на жаль, діти падають в непритомність на лінійках регулярно по всій країні двічі на рік – у травні та у вересні. Незалежно від того, приїжджає до них Порошенко чи ні.

Денис Казанський пише, що можна сказати, традиція така в Україні ще з часів «совка». «В непритомність падали, коли я ходив до школи, продовжують падати і тепер. Годину вистояти на такій спеці, як сьогодні, далеко на кожен дорослий зможе, а тим більше діти», – написав блогер. Він додає, що в Києві кожен рік в непритомність на лінійках падають десятки учнів, по всій країні, напевно, сотні. «Може, пора перестати мучити дітей і припинити ці знущання? Кому це потрібно? Навіщо?», – задається питанням Казанський.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh