Авторські статті

В Україні надалі популярні лінійки на останньому дзвонику

Відлунали останні дзвінки по всій країні, які не обійшлися без вже усталеною традицією лінійки в школі. Найцікавіше, що в Європі і США нічого не відомо про традиції урочистих лінійок на початку і в кінці навчального року, коли дітей вибудовують на відкритому майданчику під палючим сонцем. Раптом і у Заходу є така традиція і у них теж падають в непритомність від спеки школярі? Про це у своєму блозі пише український журналіст Денис Казанський.

Він зазначає, що сьогодні у всіх новинних стрічках «сенсація» – школяр впав у непритомність в Івано-Франківській області під час виступу президента Порошенко. Блогер пише, що дивно, чому всі так збудилися. У нас, на жаль, діти падають в непритомність на лінійках регулярно по всій країні двічі на рік – у травні та у вересні. Незалежно від того, приїжджає до них Порошенко чи ні.

Денис Казанський пише, що можна сказати, традиція така в Україні ще з часів «совка». «В непритомність падали, коли я ходив до школи, продовжують падати і тепер. Годину вистояти на такій спеці, як сьогодні, далеко на кожен дорослий зможе, а тим більше діти», – написав блогер. Він додає, що в Києві кожен рік в непритомність на лінійках падають десятки учнів, по всій країні, напевно, сотні. «Може, пора перестати мучити дітей і припинити ці знущання? Кому це потрібно? Навіщо?», – задається питанням Казанський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.