Нині режим відверто саботує закони, які ухвалив український парламент

Нині в державі представники влади повністю саботують закони, ухвалені українським парламентом. 26 грудня набув чинности закон щодо звільнення від покарання всіх учасників акцій протесту 26 грудня і буде діяти доти, доки не буде закриті всі кримінальні провадження і адміністративні справи по Україні щодо активістів і громадян України. Однак, попри це, силовики продовжують переслідування активістів.

Про це 27 грудня 2013 року заявив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Махніцький під час брифінгу у Прес-центрі Штабі національного спротиву.

Парламентар зазначив, що поведінка суддів і органів досудового слідства в державі свідчить лише про те, що вони фактично виконують замовлення режиму.

“Державний апарат перетворився в орган приватного підприємства. Він служить не інтересам суспільства і народу, а інтересам окремої олігархічної групи. Слідчі органи саботують виконання закону”, – наголосив Олег Махніцький.

Народний депутат нагадав, що ще не вступив у дію закон щодо звільнення від покарання всіх учасників акцій протесту, як поширилися коментарі представників судової влади щодо неможливости його застосування на практиці.

“Згідно із законом “Про судоустрій і статус суддів”, є відповідні судові органи, які мають право і зобов’язані висловлювати позицію судової влади щодо того чи иншого питання в судоустрої. Але ми були свідками коментарів різних представників судової влади, які вже зазначили, що вони не будуть його виконувати. Нагадую: згідно з Конституцією і Законом України “Про судоустрій і статус суддів”, який є базовим для суддів, вони зобов’язані виконувати закон. Є конституційне правило: яким би не був закон – його потрібно виконувати. В цьому випадку ми маємо вибіркове застосування законодавства в інтересах лише однієї олігархічної групи, яка поки що має владу”, – підкреслив Олег Махніцький.

Свободівець також нагадав ситуацію щодо відсутности будь-яких елементів правосуддя і ви справах. Зокрема, напеердодні щодо 223-го виборчого округу було рішення апеляційного суду, яким відмовлено в апеляційній скарзі представника кандидата в депутати Юрія Левченка щодо повторного перерахунку голосів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh