Авторські статті

Нині режим відверто саботує закони, які ухвалив український парламент

Нині в державі представники влади повністю саботують закони, ухвалені українським парламентом. 26 грудня набув чинности закон щодо звільнення від покарання всіх учасників акцій протесту 26 грудня і буде діяти доти, доки не буде закриті всі кримінальні провадження і адміністративні справи по Україні щодо активістів і громадян України. Однак, попри це, силовики продовжують переслідування активістів.

Про це 27 грудня 2013 року заявив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Махніцький під час брифінгу у Прес-центрі Штабі національного спротиву.

Парламентар зазначив, що поведінка суддів і органів досудового слідства в державі свідчить лише про те, що вони фактично виконують замовлення режиму.

“Державний апарат перетворився в орган приватного підприємства. Він служить не інтересам суспільства і народу, а інтересам окремої олігархічної групи. Слідчі органи саботують виконання закону”, – наголосив Олег Махніцький.

Народний депутат нагадав, що ще не вступив у дію закон щодо звільнення від покарання всіх учасників акцій протесту, як поширилися коментарі представників судової влади щодо неможливости його застосування на практиці.

“Згідно із законом “Про судоустрій і статус суддів”, є відповідні судові органи, які мають право і зобов’язані висловлювати позицію судової влади щодо того чи иншого питання в судоустрої. Але ми були свідками коментарів різних представників судової влади, які вже зазначили, що вони не будуть його виконувати. Нагадую: згідно з Конституцією і Законом України “Про судоустрій і статус суддів”, який є базовим для суддів, вони зобов’язані виконувати закон. Є конституційне правило: яким би не був закон – його потрібно виконувати. В цьому випадку ми маємо вибіркове застосування законодавства в інтересах лише однієї олігархічної групи, яка поки що має владу”, – підкреслив Олег Махніцький.

Свободівець також нагадав ситуацію щодо відсутности будь-яких елементів правосуддя і ви справах. Зокрема, напеердодні щодо 223-го виборчого округу було рішення апеляційного суду, яким відмовлено в апеляційній скарзі представника кандидата в депутати Юрія Левченка щодо повторного перерахунку голосів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.