Нумерологічний прогноз для народжених 7-го березня

Люди, народжені 7 березня, володіють особливою практичністю у вирішенні життєвих завдань.

7 БЕРЕЗНЯ

Люди, народжені 7 березня, володіють особливою практичністю у вирішенні життєвих завдань. Адже у прийнятті рішення керуються раціоналізмом розуму і приголомшливою інтуїцією .Від народження ці люди дуже чутливі та вразливі, але не дозволяють порушувати свої кордони, їх внутрішній стан приховано і часто не зрозуміло оточенню. Можуть проявляти упертість і незалежний норов якщо щось іде не за їх поданням.Частіше це дуже лагідні та великодушні люди, готові поділитися і прийти на допомогу навіть на шкоду своїх потреб.

Ці люди майже завжди кар’єр єристи, незважаючи на свою мрійливість, і, з допомогою друзів і зв’язків, вони частіше досягають бажаного, ніж поодинці. Буває їм важко зосередитися на чомусь конкретному, вони розпорошують увагу і свої сили, в результаті топчуться на місці. Їм потрібно навчитися концентрувати і збирати свої сили, завдаючи точковий удар, тоді у них справа швидко піде на лад.

Народжені 7 березня не піддаються тиску. Вони просто відходять в сторону. Вони навіть рідко як-небудь реагують, приміром, на критику, вважаючи за краще піти в собі, замкнутися в своєму внутрішньому світі. Вони добре відчувають інших людей, відчувають, хто здатний на обман, а хто ні. Частіше це дуже лагідні та великодушні люди, готові поділитися і прийти на допомогу друзям і близьким,навіть на шкоду своїх потреб.
З-за недовірливості, народженим 7 березня,доладно розкриватися перед людьми. Подібна позиція ускладнює пошуки супутника життя. Ці люди здатні на разюче глибоку і міцну дружбу, яка за певних обставин навіть може замінити сім’я ю і любовні відносини.

ПОРАДА

Бути більш уважним до оточуючих.
Дозвольте людям пізнати усе багатство вашої душі, нехай вони побачать, якою ви унікальна людина.
Самокритика корисна в помірних дозах.

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 7 БЕРЕЗНЯ

Рік активного самовираження, ентузіазму і максимального розкриття своїх талантів. В роботі важливий творчий підхід, вам вдасться просунути свої ідеї. Слід очікувати перших значних результатів від проектів започаткованих у перший персональний рік. Годину може бути вдалим у фінансовому відношенні, особливо якщо напрямок розвитку вибрано вірно.

Дуже багато залежить від оточення, постарайтеся, щоб поруч з вами були позитивно налаштовані люди, інакше власного оптимізму на всіх просто не вистачить. Активно беріть участь в суспільному житті, максимально дайте вихід своїм талантам. Якщо виникають нові ідеї, навіть якщо вони не пов’язані з вашою основною роботою — реалізуйте. Нехай нове творчість поки буде як хобі, у що виллються ці починання — покаже час. Займайтеся тим, що приносити вам радість і задоволення. Слід остерігатися перевитрати ресурсів, прагнення стрибнути вище себе.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh