Авторські статтіДіаспора

У Чернівцях італійський співак презентував пісню, яку він присвятив Україні. Відео

У Чернівцях італійський виконавець Альфонсо Олівер презентував композицію “Vinceremo” (Ми переможемо), яку присвятив Україні та розповів про свої враження від перебування в цій країні.

Про це він повідомив на прес-конференції.

Ідея пісні зародилася ще в Італії, та закінчив її Альфонсо в Україні. Та він наголошує на тому, що нічого спільного з війною вона не має.

“Основна ідея пісні полягає в тому, щоб перемогти себе, свої внутрішні якісь переживання та протиріччя. Я не мав на меті зачіпати воєнну тему. Йдеться передовсім про внутрішні проблеми”, – пояснює італієць.

Також він розповів про те, що перед тим, як приїхав до України знав про неї лише те, що тут війна і гарні дівчата. Але після прибуття був зачарований нею. Щоб приїхати сюди йому запропонував один хлопець з України. І він погодився, адже вірить в Бога і долю.

“Я вірю в Бога і долю. Тому те, що мені запропонували поїхати до України я вважаю знак. Я в Україні вже рік. Побував з концертами у багатьох містах України. Зокрема найбільшу частину концертів я організував у Львові. А також в Полтаві, Одесі, Луцьку, Тернополі та Чернівцях. Україна прекрасна. Вона мене надихає. Звичайно, після Італії”, – посміхаючись говорить він.

Також Альфонсо повідомив, що бере участь у конкурсі “Червона рута”. А також про те, що хоче популяризувати українську пісню в Італії. Оскільки на італійському радіо та телебаченні звучать пісні англійські, іспанські, але пісні українські, молдовські, польські пісні на радіо та телебаченні не звучать.

“Я хочу донести українську пісню до італійського слухача. Адже в Італії існує маленька проблема з виходом української, польської, молдавської пісні на телебаченні та радіо. І це неправильно”, – додає співак.

На запитання, чи залишиться Альфонсо в Україні після конкурсу, або ж якщо все ж виграє, він відповів, що у будь-якому випадку залишається.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.