Життя

Нумерологічний прогноз для народжених 22-го травня

Серед народжених 22-го числа, чимало філантропів і добродійників. Вони не бояться брати відповідальність і за сказані слова, і за скоєні вчинки.

22 травня

Люди, народжені 22 травня, емоційні,здаються дуже веселими, добрими,відкритими і легкими у спілкуванні людьми. Але часто це лише маска, що приховує їх непомірні вольові якості,амбіції і прагнення. У них закладений потенціал організатора , керівника і управління процесами і людьми. Вони відмінно використовують свою чарівність, щоб допомогти іншим розкритися. До того ж вони добре розбираються в людях, бачать їх наскрізь, завжди можуть дати слушну пораду.

Серед народжених 22-го числа, чимало філантропів і добродійників. Смороду не боятися брати відповідальність і за сказані слова, і за скоєні вчинки. Цим людям дуже потрібна похвала і компліменти,від яких вони розцвітають і отримують стимул руху далі. Успіху в житті досягає не випадково, не з волі випадку, а завдяки напруженій роботі. Вони справжні ерудити, мають великий кругозір інтересів і захоплень в житті. Їм з народження запропонована особлива роль — відкривати і пояснювати іншим непрості, загадкові процеси, що відбуваються як на землі, так і за її межами.

Багато з них цікавляться езотерикою, пристроєм космосу, стають футурологами. Вони активні і здатні працювати на будь-якій роботі — невгамовна енергія вимагає виходу в будь-якій формі активності. Бувають у житті періоди, коли настає апатія і лінь, як провісник нових змін, які вони боятися впустити в своє життя. Любляна роботу досить творчу, де могли б самовиражатися. Найприємніше для них – це сам процес роботи, а зовсім не нагорода за труди. Буває, народжені 22 травня вибирають сім’ю, а не роботу (частіше це жінки) — в такому випадку вони роблять своєю роботою виховання дітей. Сімейний затишок і підтримка близьких для цих людей має велике значення.

ПОРАДИ: Навчитися володіти собою і бути більш спокійним і стриманим. Створити гармонійні стосунки з дітьми. Умійте прощати і забувати непросте минуле. Послабити вимогливість по відношенню до партнерів, частіше аналізувати власні помилки. Не звалювати на себе непосильних завдань,не залишати незавершених справ.

Головні аспекти 2018 року для народжених 22 травня

ГОДИНА ОЧІКУВАННЯ, ДИПЛОМАТИЧНОСТІ

Рік терплячого, неквапливого просування і розвитку. Цілком можливо, що ви внесете зміни , підкорегуєте деталі виконання свого задумом. Важливо не розгубити те, що було задумано і зроблено в минулому. Будьте розбірливішими у зв’язках, не розповідайте занадто багато про свої плани, захищайте себе і свою ідею. Встановлюйте контакти з партнерами, шукайте гармонію і рівновагу в сімейних відносинах. В цьому році можуть скластися дуже теплі, по-справжньому близькі стосунки, дружні або любовні, з перспективою на все життя. Саме цей рік може стати вашим доленосним — ві зустрінете свою половинку. Існує ризик піддатися чужому впливу. Не варто поспішати і метушитися і тим більше йти на відкритий конфлікт з ким би то не було. Навпаки, в цей період краще частіше шукати компроміс, обходити гострі кути, навчитися наполягати на своєму якомога м’яка м’якше. Більше покладайся на інтуїцію, особливо у відносинах з людьми. Можуть виникнути значні емоційні переживання із-за напруги у взаєминах. Займіться облаштуванням свого будинку, зробіть ремонт, перестановку або внесіть доповнення у вже існуючий дизайн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.