Новини

Нурсултан Назарбаєв запросив президента України Петра Порошенка в Казахстан

Президент України Петро Порошенко і президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв обговорили результати переговорів у Мінську.
Президент Нурсултан Назарбаєв запросив президента України Петра Порошенка відвідати Казахстан.
Як повідомляє прес-служба українського глави держави, про це йшлося під час сьогоднішньої телефонної розмови Назарбаєва і Порошенко.


Співрозмовники також обговорили результати переговорів у Мінську 11-12 лютого і підкреслили, що зараз найважливішим завданням є «безумовне і всеосяжне припинення вогню».
Крім того, Порошенко заявив, що розраховує на подальшу допомогу Назарбаєва у забезпеченні виконання Мінських домовленостей.
У четвер, 12 лютого, в Мінську лідери України, Росії, Франції та Німеччини Петро Порошенко, Володимир Путін, Франсуа Олланд і Ангела Меркель в ході 17-годинних переговорів погодили два документа з врегулювання конфлікту на Донбасі: декларацію з виконання Мінських угод і комплекс заходів з виконання Мінських угод.
13 лютого під час телефонної розмови Назарбаєва і Меркель німецький лідер повідомила про можливе проведення зустрічі «Нормандської четвірки» в Астані.

Диванная сотня

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України