Авторські статті

На сайті В.Путіна розміщено доказ про поставки зброї сепаратистам

За спостереженнями фахівців Зовнішньополітичного інституту Фінляндії, російська сторона на переговорах про припинення вогню в Мінську зробила помилку, яка більше не дозволяє Росії стверджувати про її непричетність до українського конфлікту.

Укладені вчора в Мінську домовленості доводять, що Росія безпосередньо причетна до конфлікту на сході України. Про це заявляють співробітники Інституту зовнішньої політики Фінляндії, які дослідили текст договору .

У договорі прописано, що важке озброєння має бути відведено від кордонів фронту. У цьому пункті перераховуються детально всі види озброєнь, і в їх числі згадується реактивна система залпового вогню «Торнадо-С».

За словами дослідників інституту, подібних комплексів озброєнь немає у жодної іншої країни, окрім Росії. Якщо у конфлікті застосовуються «Торнадо-С», то вони могли прибути тільки з Росії. РСЗВ «Торнадо-С» надійшли на озброєння в 2012 році, і їх не продавали за кордон.

Співробітники інституту вважають, що ця ракетна система виявилася згадана в тексті угоди випадково. Однак як Росія, так і українські сепаратисти схвалили цей текст.

русская служба новостей Yle.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України