Діаспора

Новий мер італійського Турина – 45-річний професор, лівоцентрист

Вибори в Турині 2021 року: Ло Руссо - новий мер

45 -річний Стефано Ло Руссо, кандидат від лівого центру, є новим мером з 59,23% проти 40,77% конкурента Паоло Дамілано. Лише 42% туринців прийшли на вибори.

Його перші слова: “Мета зараз – відновити місто. Майбутній заступник мера буде жінкою”

Стефано Ло Руссо 45 років, професор геології Політехніки. Наприкінці підрахунку кандидат від лівого центру отримав 59,23% (168 997 голосів, приблизно на 21 000 більше, ніж у першому турі) проти 40,77% (116 322 голосів) правоцентристського Паоло Дамілано. Таким чином, це результат голосування, в якому були представлені лівоцентристські та правоцентристські кандидати в цьому турі адміністративних виборів 2021 року. Ло Руссо змінює К’яру Апендіно, яка не висувалася повторно після її першого терміну.

Вечірка одразу розпочалася у виборчому комітеті Ло Руссо: професор прибув під оплески своїх прихильників.

Перші слова нового мера:

“Я буду всеохоплюючим, вислухаю прохання тих, хто не голосував за мене. Я дякую Дамілано за його вірність. Тепер мета-відновити місто. Лівоцентристські не були настільки єдиними та спроможними стільки років. Надзвичайний результат для лівоцентристів. Спасибі всім, це результат, який перевищує очікування ” . Тоді є місце для емоцій та для присвяти: “Я не заперечую емоцій. Я присвячую цю перемогу людині, яка для мене була вчителем, батьком, провідником, Дон Альдо Рабіно”.

Ось коментар переможеного Паоло Дамілано:

“Турин не хотів битися за зміни. Ми зробимо конструктивну опозицію”. Потім поштовх до партій, які його підтримали: “Я побачив велику участь партій на національному рівні, я побачив їх, можливо, трохи більш ледачими на місцевому рівні: я думаю, що результати частково це продемонстрували”.

Новому меру Турина 45 років, він викладає геологію в Туринській політехніці. Батько Беатріче –  фанат «Ювентуса». У міську раду вперше потрапив до списку Лівих у 2006 році. Повторно обраний у 2011 році, він був радником з питань містобудування у складі П’єро Фасіно

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України