Новини з Австрії

Новий жіночий купальник від Adidas на моделі-чоловіку викликав ажіотаж в мережі

Купальник для жінок від Adidas, представлений чоловіком, викликав справжній ажіотаж у мережі. Дехто навіть закликає до бойкоту.

Яскраве вбрання з нової колекції Adidas Pride викликало shitstorm: жіночий купальник від гея, південноафриканського дизайнера Річа Мнісі за 60 євро представив чоловік. Згідно з веб-сайтом Adidas, цілісний купальний костюм, виготовлений із перероблених та відновлюваних матеріалів, є результатом «наших зусиль, спрямованих на те, щоб прославити співтовариство LGBTQIA+ та нашого глобального партнера-спортсмена».

Проте реклама, що пропагує різноманітність та антидискримінацію, викликала різку критику в соціальних мережах. “Жінки недостатньо хороші, щоб представляти купальники, які створені для них”, обурені коментатори. «А в ціну жіночого купальника входить ще й вартість шкарпетки, яку мені доведеться засунути між ногами? На відміну від моделі, я не маю ні пеніса, ні яєчок». Інші користувачі Twitter навіть закликають бойкотувати найпопулярніший бренд.

На щастя, спірний купальник та інші предмети колекції продаються до 48-го розміру. Але це також дратує деяких людей: «Усі чоловіки-моделі, які носять жіночий одяг, худі, а всі повні жінки. Яке повідомлення Adidas хоче надіслати споживачам на підсвідомому рівні?», наприклад, запитує інший користувач.

Хоча одяг для плавання явно позиціонується як продукт для жінок в Америці, онлайн-присутність в Австрії має бути гендерно-нейтральною. У компанії Adidas поки що не прокоментували запит австрійського видання  Heute.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України