ЄС|NATO

Лондон визнаний «найкращим міським брендом»

Британська столиця є найкращим міським брендом у світі, випереджаючи Нью-Йорк та Париж.

Лондон — це «місце, де треба бути»: британського мегаполіса було визнано найкращим міським брендом у світі консалтинговою компанією з оцінки брендів Brand Finance. Лондон випередив Нью-Йорк, Париж, Лос-Анджелес та Сідней в «Індексі міст 2023».

15 000 респондентів на п’яти континентах оцінили 100 найкращих міст за своїм сприйняттям різних критеріїв, таких як обізнаність, якість життя, навчання чи туризм.

“Видатні результати Лондона в індексі обумовлені його глобальним профілем”, – сказав Девід Хей, голова і головний виконавчий директор Brand Finance. «Знання міста дозволяє громадськості сформувати позитивне уявлення про нього, визнати його репутацію та розглядати його як найкраще місце для життя, роботи, навчання, виходу на пенсію, відвідування чи інвестування».

Завдяки своїм знаменитим університетам, Таймс-сквер, 5-й авеню та театрам на Бродвеї, Нью-Йорк, який, як і «Місто кохання» Париж, має гарну репутацію, яку підтримує Ейфелева вежа, Лувр, Мулен Руж, посіли друге і третє місця. .

Що стосується впізнаваності, Відень (як і раніше) зазнає невеликих труднощів у конкуренції з усіма цими великими містами. Однак федеральна столиця Австрії займає 24-е місце (12-е місце на європейському рівні), випереджаючи такі міста, як Абу-Дабі, Мюнхен, Сіетл, Брюссель і навіть Монреаль, Гонконг або Ліверпуль, який приймає Євробачення.

Хороший результат, яким Відень завдячує своїй культурі та пам’яткам (8-е місце в цій категорії), «Люди та цінності» (10-е місце) та «Стійкий розвиток» (18-е місце). Австрійська федеральна столиця показала погані результати в категоріях «Економіка і торгівля» (75-е місце), «Ріст з майбутнім, що росте» (85-е місце) і «Доступність за ціною» (75-е місце).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України