Техно

Новий додаток Super дозволяє обмінюватися думками та знімками

   Як стало відомо, один із засновників платформи Twitter Біз Стоун і його компанія Jelly запускають новий проект під назвою Super. Нескладний додаток дозволяє робити знімки і друкувати на них текст. При бажанні в пості за допомогою Super можна розмістити відео. Користувачеві, що вирішив прикрасити знімок текстом, для натхнення пропонується набір початкових фраз. Можна скористатися будь-якою з них, а текст продовжити на свій розсуд.

Super дозволяє вибрати картинку з доступного каталогу, а також поповнювати колекцію зображень. Новий сервіс буде синхронізований з Twitter і Facebook. У додатку передбачена функція вибіркової розсилки зображень. Можна також видаляти дані, що ідентифікують користувача, хоча Super не створюється як платформа для анонімного обміну інформацією.

Попередня розробка Біза Стоуна, Jelly, представляла собою краудсорсінговий проект у форматі «питання-відповідь». Питаннями і відповідями обмінювалися люди, які не мали уявлення про співрозмовників. Тепер для обміну репліками необхідно розмістити текст поверх знімка.

Сам Біз Стоун впевнений в хороших перспективах свого дітища: «Я не стану заявляти, що це найбільш інноваційний проект, що він врятує світ. Він просто доставляє радість ».

В даний час безкоштовний додаток Super пропонується у версіях для Android і iOS.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.