Техно

Microsoft виправила найстарішу помилку Windows, яка проіснувала в системі 19 років

 Можливо, цяе була найстаріша помилка в комп’ютерному світі. Корпорація Microsoft виправила один з найстаріших багів операційної системи Windows. Вразливість під назвою WinShock була виявлена в травні 2014 аналітиками дослідницької групи компанії IBM.

У теорії, зловмисники, використовуючи WinShock, могли завантажити в систему шкідливий код, який дозволяв їм отримати контроль над комп’ютером. Зараження можливе було під час роботи в інтернеті з браузером Internet Explorer. Випадків використання цього бага на практиці IBM не зафіксувала.

Подробиці відкриття вразливості виклав у своєму блозі Роберт Фріман, співробітник підрозділу IBM X-Force Research, що виявив проблему. Як повідомив Фріман, команда дослідників IBM визначила небезпеку бага як 9,3 бали з 10 можливих («надзвичайно небезпечно»). Microsoft, у свою чергу, розмістила на своєму сайті FAQ, в якому пояснила, що небезпечний вміст може міститися в активних елементах веб-сайтів або у вкладеннях електронної пошти.

Проблема стосується всіх версій Windows, починаючи з Windows 95. У разі якщо у вас налаштовані автоматичні оновлення системи, ваш комп’ютер, швидше за все, вже захищений. В іншому випадку користувачам рекомендується встановити патч вручну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.