Microsoft виправила найстарішу помилку Windows, яка проіснувала в системі 19 років

 Можливо, цяе була найстаріша помилка в комп’ютерному світі. Корпорація Microsoft виправила один з найстаріших багів операційної системи Windows. Вразливість під назвою WinShock була виявлена в травні 2014 аналітиками дослідницької групи компанії IBM.

У теорії, зловмисники, використовуючи WinShock, могли завантажити в систему шкідливий код, який дозволяв їм отримати контроль над комп’ютером. Зараження можливе було під час роботи в інтернеті з браузером Internet Explorer. Випадків використання цього бага на практиці IBM не зафіксувала.

Подробиці відкриття вразливості виклав у своєму блозі Роберт Фріман, співробітник підрозділу IBM X-Force Research, що виявив проблему. Як повідомив Фріман, команда дослідників IBM визначила небезпеку бага як 9,3 бали з 10 можливих («надзвичайно небезпечно»). Microsoft, у свою чергу, розмістила на своєму сайті FAQ, в якому пояснила, що небезпечний вміст може міститися в активних елементах веб-сайтів або у вкладеннях електронної пошти.

Проблема стосується всіх версій Windows, починаючи з Windows 95. У разі якщо у вас налаштовані автоматичні оновлення системи, ваш комп’ютер, швидше за все, вже захищений. В іншому випадку користувачам рекомендується встановити патч вручну.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh