Авторські статті

Нових санкцій проти Росії ЄС не введе

 Європейський союз, в черговий раз, нічого крім вираження стурбованості у зв’язку із загостренням ситуації на сході України зробити істотно не може. Так, за запевненнями високого представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні – на засіданні Ради ЄС із закордонних справ, яке відбудеться сьогодні 19 січня в Брюсселі,  не буде ухвалено жодних рішень щодо нових санкцій проти РФ.

«У нашому порядку денному буде дискусія з Росією, але не щодо санкцій, тому не чекайте будь-яких рішень з цього приводу», – заявила вона, додавши, що перегляд санкцій можливий лише на рівні саміту ЄС, виходячи з подій на Донбасі.

Так, Могеріні повідомила, що на засіданні Ради ЄС обговорюватимуться інші шляхи впливу на Росію, але якщо не санкції то тільки силові методи зможуть утихомирити сліпого ведмедя, який забрів куди далі тайги. А силовий варіант примусу до миру в ЄС не розглядають – Європа вже не та.

Зрозуміло, нічого іншого від Федеріка Могеріні, що є яскравим прикладом латентного російського лобі в ЄС я іншого й не очікував, а тому, Європи можуть очікувати найближчим часом серйозні розбори польотів на геополітичному рівні з США, де антиросійські настрої на хвилі домінування республіканців, набувають обриси нової національної ідеї підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seven + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.