Авторські статті

Найбільша металургійна компанія світу ArcelorMittal покидає Росію

 Так, стало відомо, що слідом за компанією Alcoa, що продає завод у Білій Калитві, від російських активів позбувається і найбільша металургійна компанія світу ArcelorMittal Лакшмі Міттала, яка продає вугільний «Північний Кузбас», куплений в кризовому 2008 році.

У той час як російські ЗМІ в шаленому ритмі повідомляли про успіху Путіна під час візиту до Індії, я з перших же хвилин його поблажливості на землю Шиви зрозумів, що тут президенту високодуховного не раді. Власне, в продовження теми безрезультатності цього візиту та подальшої співпраці двох держав, новина про те, що на тлі економічної ізоляції РФ країнами Європи, Азія так само відвертається від її ринку.

Таким чином, іноземні компанії продовжують відмовлятися від металургійних активів в Росії. Причому, якщо раніше найбільш примітним відходом з ринку був розрив контактів з РФ одного з лідерів алюмінієвої галузі американської Alcoa, що можна було звести до банального – “ну це ж американська”, то тепер Росію покижає дружня і братська Індія.

zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.