Новини з Австрії

У новому антитерористичному пакеті уряд Австрії прямо забороняє закони шаріату

Міністр з питань інтеграції Сюзанна Рааб також хоче подвоїти тривалість курсів для іммігрантів

Курси цінностей і орієнтації, які повинні пройти іммігранти в Австрії, повинні бути розширені. Про це повідомила в інтерв’ю міністр Сюзанна Рааб. В даний час на ці курси відводиться всього вісім годин. Міністр хоче збільшити це більш ніж удвічі. Скільки годин на насправді потрібно буде відвідати, залежить від додаткового контенту, який в даний час розробляється. Міністр інтеграції також оголосила про декілька нових пріоритетах.

Вона хоче зосередитися на запобіганні антисемітизму і на темі рівності для жінок. Також слід більше говорити про те, як брати участь в житті суспільства. Крім того, Рааб відкрито захищає запланований реєстр імамів. Йдеться про прозорість того, який імам проповідує в якій мечеті. Також в інтересах самої релігійної громади знати, хто де і що проповідує. «Ми хочемо заборонити екстремістські ідеології, які хочуть замінити нашу державну систему чисто релігійною системою, тобто шаріатом. Саме цього домагається ісламізм. Якщо ви хочете ввести шаріатські суди і чеченську поліцію вартою моралі – це напад на наші цінності ».

Рааб хоче почати з оновлених ціннісних курсів, як тільки це дозволять рамкові умови навколо Corona, і особисту участь в курсах стане простіше. За відмову у відвідуванні загрожує скорочення соціальних допомог. Також планується розширити спектр курсів німецької мови. Рааб запевняє, що курси рівня B1 всі особи, які мають право на притулок, будуть мати можливість пройти безкоштовно. Ці курси доступні по всій Австрії при Фонді інтеграції.

Міністр жалкує про рішення Конституційного суду (VfGH), який зняв заборону на носіння хіджабу в школах. З точки зору політики по відношенню до жінок і інтеграції це рішення – «ганьба», – заявила Рааб. Метою було захистити молодих дівчат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України