Автоновини

Нововведення не для всіх: Хто не зможе скористатися послугою водійські права у смартфоні

Заступник глави МВС Сергія Гончарова пояснивши, що не всі водії зможуть скористатися нововведенням

В Україні змінилися правила видачі водійських прав. У зв’язку з цим у міністерстві внутрішніх справ пояснили, хто не зможе скористатися деякими нововведеннями.

За словами заступника голови МВС Сергія Гончарова, водії, у яких права старого зразка не зможуть згенерувати електронне посвідчення.

“Якщо у людини посвідчення радянського зразка, то, на жаль, у нас немає актуального цифрового зображення. Сервіс буде перевіряти, чи є можливість згенерувати електронне посвідчення водія … Всі видані раніше права залишаються дійсна, але тільки на території України”.

При цьому він вказав, що створення електронних водійських прав необхідно, щоб в базах даних МВС було оцифроване зображення обличчя.

Крім того, Гончаров нагадав, що патрульна поліція має право перевіряти наявність прав. Також він пояснив, що для перевірки нових посвідчень у патрульних будуть спеціальні пристрої.

Нагадаємо, що 23 Кабмін прийняв постанову, яка дозволить запустити електронні посвідчення водія, техпаспорт і замовлення номера авто.

Одним з перших елементів Держави в смартфоні буде впровадження онлайн-сервісів державних послуг для водіїв в тестовому режимі. Вже незабаром у рамках проекту запрацює мобільний додаток з цими послугами, повідомили на сайті уряду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України