Новини з Австрії

В Австрії двоє дітей захворіли на гепатит через ускладення від коронавірусної інфекції

В даний час в Австрії нараховується 44 048 активних випадків коронавірусу (четвер)

Кількість хворих на 100 000 населення – 373,9. У лікарнях перебуває 500 осіб, 31 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 2%). Число смертей від коронавірусу склало 19 984. Вакцинувалося 6 830 332 особи (76,06% від населення). 62,93% має активний сертифікат.

Агентство ЄС з лікарських засобів EMA ініціювало процедуру експрес-перевірки вакцини проти коронавірусу від виробників Pfizer та Biontech, яка була адаптована до варіантів вірусу. Вакцина призначена для забезпечення цілеспрямованого захисту від омікронного варіанту. Досі в ЄС не було схвалено вакцину, яка також націлена на варіанти вірусу корони. Прискорена процедура призначена для того, щоб органи охорони здоров’я країн ЄС вчасно почали використовувати ці вакцини до можливої ​​нової хвилі інфекцій восени.

ВООЗ уже повідомила про 650 випадків загадкового дитячого гепатиту

В Австрії теж було два випадки. Тепер є перші відомості для розгадки причини. Медики з’ясували, що дитячий гепатит, найімовірніше, є симптомом тривалого ковіду. Ці діти не були вакциновані проти вірусу корони та перенесли коронавірусну інфекцію до гепатиту. Восьмирічна дитина перехворіла на коронавірус у грудні 2020 року, через 130 днів захворіла на гепатит. Інша восьмирічна дитина заразилася Covid-19 у січні 2021 року і через 94 дні також була госпіталізована з гепатитом.

Уряд США оголосив, що з 21 червня може розпочатися вакцинація немовлят та дітей ясельного віку від SARS-CoV-2

Звичайно, передумовами є очікувані схвалення FDA та відповідна рекомендація CDC органу охорони здоров’я. Експерти американського агентства з лікарських препаратів FDA розглядають ефективність вакцин для дітей до п’яти років від Pfizer та Moderna. Американський фармацевтичний гігант Moderna також подала заявку на схвалення Spikevax, яке буде поширене на дітей віком від шести місяців до п’яти років у ЄС. Випробування вакцини Biontech та Pfizer у ЄС поки що не розпочиналися. За даними EMA, виробники ще не подали відповідну заявку на продовження терміну дії дозволу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України