Економіка

Новокраматорський машинобудівний завод освоїв виробництво нового обладнання для українських виробників

Фахівці виробництва металургійного та шахтопрохідного обладнання Новокраматорського машинобудівного заводу освоїли проєктування та виготовлення устаткування пневматичної установки для українського підприємства

Про це передає Голос українською  з посиланням на повідомлення пресслужби підприємства.

У грудні 2021 року було укладено контракти з ПрАТ «Укрграфіт» (м. Запоріжжя) на постачання основного технологічного обладнання для цеху графітації №4, що будується. Сьогодні це обладнання стиснення колон вуглецевих заготовок та обладнання пневматичної установки.

Якщо проєктування та виготовлення обладнання для стиснення колон для фахівців НМЗ це не перший досвід — раніше, у 2017 році НКМЗ виготовив та ввів в експлуатацію подібний комплекс, який зараз успішно працює та отримав схвальні відгуки, то обладнання установки пневматичної — нова номенклатура для підприємства.

Устаткування пневматичної установки входить до комплексу основного технологічного обладнання та призначене для обслуговування печей графітації електродних заготовок, дозволяє виконувати цей процес ефективно та в максимально стислі терміни.

Загальна маса обладнання, що поставляється, близько 600 тонн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України