Політика

Новинський однією рукою бореться з «розкольниками», а іншою рукою – спонсорує одного з них

Голосування у Верховній Раді з питання єдиної української помісної церкви вийшло досить показовим, але в тому плані, як пишуть деякі експерти, розкрилися російські «консерви», а в тому, що олігарх Вадим Новинський з «Оппоблоку», який вдає з себе православного фанатика, обертаючи очима, кричав що не буде голосувати, тому що створення української церкви – це розкол православ’я. “Радикал” Олег Ляшко, який називає себе самим патріотичним політиком  навпаки – називав помісну церкву фундаментом державності, а Радикальна партія Ляшка звернення до Патріарха Варфоломія підтримала. Про це у своєму відеоблозі зазначив український журналіст Денис Казанський.

Він підкреслює, найсмішніше тут, що Вадим Новинський є партнером Ріната Ахметова і співвласником компанії «Метінвест». Як ми пам пам’ятаємо, нещодавно колишній топ-менеджер «Метінвесту» Юрій Зінченко навіть очолив виконком Радикальної партії Ляшка, тобто ніхто вже не соромиться.

Денис Казанський зазначає, виходить, що з одного боку Новинський бореться з «розкольниками» і відстоює канонічне православ’я. А з іншого – сам разом зі своїм партнером спонсорує такого «розкольника» і борця з «русским миром» Ляшка. «Це ще раз доводить: у олігархів тільки одна релігія – гроші. Головне – голосу в Раді. Все інше – лише гра і удавання», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України