Поради

Експерти склали ключові правила по вихованню маленького чада

Експерти склали список, чого не потрібно робити для того, щоб не зашкодити власній дитині і сформувати з неї повноцінну особистість

1. Не порушувати правила безпеки

Це перше, що повинен знати кожен люблячий батько. Якщо Ви будете переходити дорогу в недозволеному місці або дозволяти собі деструктивну поведінку, то і дитина буде робити теж саме. Адже діти часто переймають звички та поведінку своїх батьків.

2. Брехня

Також і в цій ситуації. Необхідно бути максимально чесними і відвертими зі своєю дитиною. Для дітей батьки – це боги. Як будете робити ви, так і буде правильно.

3. Сварка, лайка та крики

Конфліктні діти – це діти з таких же конфліктних сімей. Дитина вбирає як губка все, що бачить і чує. Не дивуйтеся, якщо в школі він почне битися.

4. Нецензурна лексика

У разі, якщо батьки постійно вживають нецензурні слова, то і дитина буде виражатися так само. Найчастіше це відбувається в самий невідповідний момент. Так як малюк не розуміє, що це за слово і чому недоречно його вимовляти вголос.

5. Критика

Якщо батьки при дитині будуть лаяти вчительку, обзивати її і висловлювати свою думку в зверхній формі, то і дитина буде ставитися до цього дорослій людині так само. І звичайно, після цього дитина не буде слухатися і поважати свою вчительку.

Слід зазначити, що виховання дитини починається з виховання себе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України