Експерти склали ключові правила по вихованню маленького чада

Експерти склали список, чого не потрібно робити для того, щоб не зашкодити власній дитині і сформувати з неї повноцінну особистість

1. Не порушувати правила безпеки

Це перше, що повинен знати кожен люблячий батько. Якщо Ви будете переходити дорогу в недозволеному місці або дозволяти собі деструктивну поведінку, то і дитина буде робити теж саме. Адже діти часто переймають звички та поведінку своїх батьків.

2. Брехня

Також і в цій ситуації. Необхідно бути максимально чесними і відвертими зі своєю дитиною. Для дітей батьки – це боги. Як будете робити ви, так і буде правильно.

3. Сварка, лайка та крики

Конфліктні діти – це діти з таких же конфліктних сімей. Дитина вбирає як губка все, що бачить і чує. Не дивуйтеся, якщо в школі він почне битися.

4. Нецензурна лексика

У разі, якщо батьки постійно вживають нецензурні слова, то і дитина буде виражатися так само. Найчастіше це відбувається в самий невідповідний момент. Так як малюк не розуміє, що це за слово і чому недоречно його вимовляти вголос.

5. Критика

Якщо батьки при дитині будуть лаяти вчительку, обзивати її і висловлювати свою думку в зверхній формі, то і дитина буде ставитися до цього дорослій людині так само. І звичайно, після цього дитина не буде слухатися і поважати свою вчительку.

Слід зазначити, що виховання дитини починається з виховання себе.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh