Авторські статтіТехно

Новий iPhone XS може стати першим складним смартфоном

Епоха складних телефонів повертається: новий рік порадує любителів технологій нововведеннями.

Не так давно компанія Samsung презентувала новий складаний смартфон на конференції розробників Samsung 2018, запуск якого планується на початок 2019 року. Ідею підхопили розробники Huawei і також збираються випустити нову модель смартфона в наступному році. Зовсім недавно компанія випустила iPhone XS Max, який прозвали проривом в технологіях. Тепер патентна заявка Apple на увазі, що компанія також вийде на ринок гнучких телефонів. Компанія подала патент у березні 2018 року. За першим розробок передбачається смартфон, який складається в обидві сторони — всередину і назовні.

Новый iPhone XS может стать первым складным смартфоном

Для порівняння, гнучкий модель від Samsung може згинатися лише всередину. За словами розробників, це пов’язано з недоступністю екрану, який може розтягуватися при доладного русі. Однак, у патенті Applе описано використання OLED-панелі, яка дозволить йому багаторазові вигини. Заявка на патент означає, що компанія розглядає можливість створення моделі, і вже новий iPhone XS стані першим складним смартфоном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

 1. До уваги студентів, наукових діячів, вчених!!!
  В Збірнику наукових матеріалів ХXV Міжнародної інтернет-конференції
  «НАУКОВІ ПІДСУМКИ 2018 РОКУ» 17 грудня 2018 р. опубліковано мої перші наукові статті: «Азбука ефіру – енергетично-матеріально-хронологічно-інформаційної субстанції, носія законів розвитку та збереження Всесвіту», моя робота разом з книгою О.О. Селіна. “Космическая середа с позиций новой физики эфира.» [ Днепр ПП «Моноліт» 2007 р.] дає розуміння як змінити енергетику планети, раз і на завжди зруйнувати фундамент монополії, та влади олігархів на енергетичну залежність від нафти, газу, урану, вугілля. Обертальний рух не підпорядковується недоказаним законам Ньютона, необхідно змінити стереотип свого мислення, щоб людство перейшло на використання енергії ефіру сильнішої за ядерну в мільйон раз, і дешевше нинішньої в сотні разів. Щоб примиритися з природою, та забезпечити гармонійне життя цивілізації.
  Закони механіки Ньютона, та закон всесвітнього тяжіння недоказує мі, але інтуїтивно відкриті і правильні при малих швидкостях руху. Дмитро Іванович Менделєєв періодичну таблицю записав починаючи з ефіру (Ньютоній), але згодом інші… при публікаціях упустили ефір. В теорії відносності Ейнштейна, взято за основу, гранична межа швидкості матеріальних тіл, та передача інформації не більше швидкості світла приблизно 300 тис. км/сек. При цьому навмисно відкинуто ефір Всесвіту, чим заведено фізичну науки в глухий кут, а цивілізацію на грань самознищення. Виникли проблеми, так придумали «Великий вибух», гравітони, просторово-часові- континіуми, темну матерію, темну рідку енергію, і т.д. і т.п.
  Виведені мною формули є доказом, що ефір входить по тангенсоїді в матерію, яка отримує енергію обертання, при обертанні навколо своєї осі, матерія (часточки), маса (галактика, Сонце (зірка), Земля, планета) приховує енергетичні властивості, відносно системи, та може проявляти їх стрибкоподібно Пn-1 Пn Пn+1. В роботі показано, що електрон електричного струму в провіднику підкоряється обертанню Землі та Сонця. Але ми знаємо, що вченими прийнято, що швидкість передачі електричного струму (взаємодія енергії в ефірі Всесвіту) = 3*108м. приблизно 300 тисяч кілометрів. Отже ми отримуємо електроенергію не від руху електронів електричного струму, а від енергії ефіру пропорційно прикладеній енергії в замкнутій системі. Про це знав М. Тесла, він казав «Електроенергія повинна бути безкоштовною, як повітря». А цивілізація йде до того, що скоро буде монополія, і на свіже повітря.
  Я наводжу докази, що Всесвіт створено, та управляється за допомогою математики, геометрії, та музики через ефір, запрограмований відношенням квантових чисел (1,2,14,137), формулами фігур, числом П , чим забезпечується народження матерії, процес взаємодії ефіру з атомом, як безперервний процес еволюції атома, молекули і, в кінцевому підсумку, еволюції хімічних елементів (речовин) і як джерело енергії для існування і життєдіяльності атома, розвиток (обертання), існування і загибель галактик, народження, обертання, і існування і загибель Сонця (зірок), обертання планет навколо Сонця. Надається формула гравітаційного екрану (гравітаційної тіні). Вивчення, та розуміння наших робіт, також дає можливість будувати літальні апарати нового типу, які винесуть в космос тисячотонні вантажі при використанні енергії ефіру мінімальної ваги. І як не дивно найоптимальніша форма літального апарату, це так звана «літаюча тарілка».

  “Тільки зі смертю догми починається наука” Галілео Галілей.
  Чекаю на належну критику фахівців. Прошу розповсюдити.
  Член-кореспондент Української академії наук, пенсіонер,
  з стародавнього роду дворян княжого походження (сайт: ROD NICEWICZ)
  Жовновський В.Т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.