Авторські статтіТехно

HMD Global запустила оновлення Android 9.0 Pie для Nokia 5.1 Plus

В оновленні HMD Global додала в Nokia 5.1 Plus такі функції, як «Адаптивна батарея», «Адаптивна яскравість» та інші.

Компанія HMD Global початку розгортання оновлень операційної системи Android 9.0 Pie для свого смартфона Nokia 5.1 Plus. Про це заявив у своєму Twitter директор по продуктах компанії Юхо Сарвікас (Juho Sarvikas). Оновлення розгортається глобально поетапно, щоб уникнути перевантаження сервера, но всі пристрої невдовзі отримають його.

Згідно журналу змін, оновлення має номер версії v2.09B і приносити виправлення безпеки для Android від грудня 2018 року. В оновленні компанія додала такі функції, як адаптивна батарея, адаптивна яскравість і багато іншого. Оновлення поставляється з розміром файлу 1214,4 МБ.

Перевірити, чи є на смартфоні оновлення, користувачі можуть вручну, відкривши панель налаштувань і перейшовши на вкладку «про телефоні». На вкладці «Про телефон» користувачам буде необхідно натиснути вкладку «Оновлення системи», а потім натиснути кнопку «Перевірити наявність оновлень». Якщо з’єднання являється оновлення, смороду можуть натиснути «Скачати» і «Встановити».

Nokia 5.1 має 5,86-дюймовий HD дисплей з роздільною здатністю 1520 × 720 пікселів. Він працює на процесорі MediaTek Helio Р60 в поєднані з MP3 GPU Arm Mali-G72. Пристрій поставляється з 3 ГБ оперативної пам’яті і 32 ГБ вбудованої пам’яті. Воно працює під управлінням операційної системи Google Android 8.1 Oreo і оснащене незнімним акумуляторів ємністю 3060 маг.

Пристрій обладнань подвійною камерою на задній панелі, що складається з основного датчика 13 Мп в поєднані з додатковим датчиком глибини 5 Мп. На передній панелі воно має 8-мегапіксельний датчик з апертурою f / 2.2.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України