Новини з Австрії

Австрієць з Відня тримав у підвалі цілу сім’ю протягом дев’яти років

Повністю ізольована і покинута група з семи осіб протягом дев’яти років жила в підвалі будинку в голландському містечку Руінерволд. За даними слідства, Йозеф Б. тримав групу людей в підвалі.

Австрієць заарештований — це підтвердив МЗС у вівторок ввечері.

Поліція почала активне розслідування після того, як якийсь молодий чоловік з’явився в сільському готелі селі Руінерволд, 25-річний замовив пиво і розповів бармену неймовірну історію: він не був на вулиці протягом дев’яти років. Його батько ховав його з його братами і сестрами в підвалі. «Він сказав, що втік і потребував допомоги», — розповів власник готелю Кріс Вестербеек.

Поліцейські обшукали будинок і виявили сходи за шафою, які вели в льох — як і у випадку з Фріцлом в Амштеттені. Внизу поліція насправді знайшла групу молодих людей від 18 до 25 років, по всій видимості, братів і сестер. Вони перебували у бідно обставлених кімнатах і нічого не знали про зовнішній світ. Матір померла багато років тому. Зараз вони всі отримують медичну допомогу.

При першому розслідуванні з’ясувалося, що затриманий — не біологічний батько дітей, а австрієць Йозеф Б., уродженець Відня, який доглядав за фермою. Біологічний батько прикутий до ліжка після інфаркту і теж містився в підвалі.

Ферма була прихована за деревами приблизно в 200 метрах від околиці села. Сусіди не помічали нічого і бачили тільки одну людину. Ніхто не знав, що там живе ціла сім’я. «Ворота завжди були замкнені, — розповів сусід, — а на дереві висіла відеокамера». Власник ферми також шокований: «Я дійсно здивований, почувши все це». Йозеф Б. завжди акуратно платив за оренду.

За матеріалами:https://www.oe24.at
Фото: APA/AFP/ANP/WILBERT BIJZITTER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України