Авторські статті

“Нові обличчя” – нова політтехнологія на зміну “проти всіх”

Юлія Тимошенко: “Нові обличчя” – нова політтехнологія на зміну “проти всіх”

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко попереджає виборців, що “нові обличчя” серед кандидатів на посаду президента є політичною технологією українських олігархів з метою повернення до влади.
“Ці “нові обличчя” – по суті, сьогодні є обличчями нової консолідації української олігархії. Тому не вірте всім цим політтехнологіям”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі хмельницького телеканалу “Поділля-Центр”, повідомляє її персональний сайт.
Кандидат в президенти вважає, що ця технологія прийшла на зміну технології “проти всіх”, яка привела до влади Віктора Януковича на президентських виборах у 2010 році. “Олігархія в 2010 році використовувала технологію “проти всіх”. Коли казали, що всі однакові, всі нічого не варті, але потім виявилось чомусь, що одні живуть на державних дачах і Межигір’ях, а інші сидять у тюрмах. Зрозуміло, що не всі однакові”, – підкреслила вона.
Юлія Тимошенко закликала виборців уважно вивчити діяльність кожного кандидата, перш ніж віддавати свій голос, щоб не повторити помилку 2010 року. “Треба вивчити шлях політика, подивитися, що він робив під час свого політичного життя, і тільки після того приймати відповідні рішення”, – додала лідер партії “Батьківщина”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України